Wpis z mikrobloga

@bosek: ale macie ból dupy o babę xD zaraz wejdzie jakaś gorsza która będzie miała w #!$%@? wysrywy reddita i jeszcze będzie przyjemność czerpać z tego, ze wam wszystkim dzień psuje a Wy bedziecie dopiero pienić ślinę jak #!$%@? #!$%@?
@Coterson: na analyst desku jakoś dawała sobie rade, ale jako komentator to dla mnie była pokroju Deficio, czyli wyłączałam gierke, bo tego sie słuchać nie da xD Nie raz, nie dwa akcja sie dzieje, a ta zamiast komentować to zaczyna #!$%@?ć o jedzeniu ¯\_(ツ)_/¯ Fajnie, że próbowała się przygotować itd., ale nie każdy się nadaje na poszczególne stanowiska. Chyba sama zrozumiała, że lepiej wypadłaby w managemencie.
@bosek: dobra może macie racje, dla niektórych mogła być po prostu #!$%@? fakt, mea culpa czy jakoś tak xD mnie odrzucają tak bardzo polscy casterzy, ze taka frosk jest mi totalnie obojętna i zdecydowanie lepsza od tych polskich właśnie
@bosek: chyba najgorszy jej cast jaki słyszałem to było G2 vs DWG na worldsach 2020. W każdym bądź razie była takim "color caster", ale chyba jednak za bardzo color bo wokół jej osoby często bylo sporo zamieszania