Wpis z mikrobloga

@Dante27 najlepsze w tym filmie jest to, ze jak byłem mały to zawsze jak byłem chory oglądałem ten film. Teraz jak jestem stary absurdalność historii i zderzenie z rzeczywistością powoduje, że nie trawie tego filmu tak bardzo, że ostatni raz oglądałem go nie wiem kiedy ¯_(ツ)_/¯
@Dante27: no właśnie zawsze jak oglądam się zastanawiam. Z dziecka się ucieszył. No, ale po takim życiu i ukazaniu go w filmie myślę czy faktycznie ona była tak zła, że mogła go zarazić
@Ramb0o: mam podobnie, kiedys bardzo go lubilem, ale jak sie glebiej zastanowic to "moja" wersja jest chyba bardziej prawdopodobna niz taki teczowy rzyg w ktorym wszystko swietnie sie ulozylo :)

Dlatego @mkogrys: pisalem niby w heheszkach, ale serio uwazam ze to bardziej prawdopodobne, zauwaz ze jak byl golodupcem to miala go w dupie i poszla w tany, jak sie chlopina dorobil rozglosu i forsy to nagle przypomniala sobie o milosci,
zauwaz ze jak byl golodupcem to miala go w dupie i poszla w tany, jak sie chlopina dorobil rozglosu i forsy to nagle przypomniala sobie o milosci


@Dante27: bardzo dogłębna analiza postaci xD

tfw jenny jest postacią tragiczną, możliwe, że najsmutniejszą w całym filmie, a ponad 90% osób wylewa na nią hejty, bo nie potrafiła być z upośledzonym przyjacielem
bardzo dogłębna analiza postaci xD


@Wojt_ASR_: wybacz ze nie splodzilem tu calej wielostronicowej doglebnej analizy psychologicznej xD

tfw jenny jest postacią tragiczną, możliwe, że najsmutniejszą w całym filmie, a ponad 90% osób wylewa na nią hejty, bo nie potrafiła być z upośledzonym przyjacielem


@Wojt_ASR_: ale potrafila do niego wrocic z jakims dzieciakiem (o ktorym "zapomniala" wspomniec) kiedy okazalo sie ze ten uposledzony stal sie bogaty? Fakt, tragiczna postac :)
wybacz ze nie splodzilem tu calej wielostronicowej doglebnej analizy psychologicznej xD


@Dante27: a przydaloby sie

ale potrafila do niego wrocic z jakims dzieciakiem (o ktorym "zapomniala" wspomniec) kiedy okazalo sie ze ten uposledzony stal sie bogaty? Fakt, tragiczna postac :)


przeciez bogaty to on juz byl wczesniej, co za problem, zeby została u niego wtedy co po wspolnej nocy o swicie #!$%@? taksowka? + przecież Forrest nie miałby żadnego problemu z