Wpis z mikrobloga

#samochody

Hej wykopki, ile ogłoszenie musi wisieć na Otomoto by stało się "podejrzane"?
Bo są sobie takie autka, jak np. to
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-bravo-lift-2o13-16v-140ps-pdcx2-clima-2stref-serwis-piekne-swiezo-z-niemiec-ID6Dvpve.html

Bardzo fajna cena za ten rocznik, więc na czym polega problem, że się nie sprzedało od 20.12?
Jakieś pomysły?
Bo szukam jakiegoś samochodu 2008 lub nowszy do 25 tysięcy, benzyna, kompakt, 130+ KM i powiem szczerze, że ten burdel w ogłoszeniach mnie zwyczajnie przeraża. Wszystkie samochody na zdjęciach wyglądają rewelacyjnie, rzadko rdzewieją, bo nowoczesne powłoki antykorozyjne dają radę, to na co do cholery patrzeć? :D
  • 33
  • Odpowiedz
@GordonL: Właśnie mam fajnego Civica na oku. Bravo, nie ukrywam, cholernie mi się podoba, ale Hąda szypsza nisz wyglonda, więc wybór oczywisty.
Szkoda, że Tipo to taka padaka, najmocniejszy silnik 120KM.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: Z tego co widzę to jest silnik z multiair. Znajomy przymierzał się do auta z tym samym silnikiem, ale zrezygnował ponieważ zrobił research wg którego strasznie się ten system psuje i sprawia wiele problemów.
  • Odpowiedz
@GordonL: Jasne, że 1.8.
Właśnie cały problem wynikał z faktu, że postawiłem granicę "minimum 130KM" i to mi wykosiło większość Meganek, Bravo, Aurisów itd., za to zostało sporo Civiców :)
  • Odpowiedz
@Pantokrator:
W kwestii niezawodności civic jest na innym poziomie niż Bravo.
Za to Bravo jest Gołembiewski ładne i na zewnątrz i w środku.

Ja jeździłem przedliftem przez 4 lata od 2013 roku, ale miałem dużo problemów. Najśmieszniejszym były klemy, które samoczynnie się odpinały. :p
  • Odpowiedz
@GordonL: Fiatowskie klemy to widocznie ponadczasowa legenda, miałem wiele lat temu Cieniasa 900, jeździł super, aż pewnego dnia zaczął #!$%@?ć szajs - migające światła, szarpiący silnik, problemy z rozruchem. No ale patrzę, akumulator OK, to o co chodzi?
Myślę - może zrąbany przewód masowy, ale nigdzie nie mieli odpowiedniej długości + dostęp był makabrycznie zły. Sprawdziłem klemy - są mocno dokręcone, więc to nie może być to.

No i pojechałem do
  • Odpowiedz
@GordonL: Pojechałem zobaczyć Civica za trochę ponad 24 tysiące, łojezu, ale tam się działo. Chyba od wszystkich plastików zerwane zaczepy, grill się trzyma krzywo, osłona progu przesunięta jakieś 12mm w tył i ni #!$%@? nie wiadomo czemu, pod maską sporo korozji.
Chyba trzeba się w lepszy hajs wyposażyć, ale nawet za 30 tysięcy te auta mają duże przebiegi i wysokie roczniki. Może za wysokie progi jednak, a ja chciałem tylko dziewczynie
  • Odpowiedz