Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jakiego malucha dzisiaj znowu zabraliśmy interwencyjnie... to już trzeci piesek w tym roku (,)

Piesio ma około 10 lat, na szczęście nie był na łańcuchu, ale buda bez słomy, dwie miski całe śniegiem zapełnione, nie było żadnych ludzkich śladów na śniegu w zagrodzie, więc minimum 2 dni nikogo u niego nie było. Biedaczysko trzęsło się z zimna.

Na już szukam dla niego chociaż domku tymczasowego, bo przez poprzednie dwie interwencje zapełniły nam się już miejsca i nie mamy miejsca dla tego malucha. Bardzo spokojny i grzeczny, patrzcie jak merda ogonkiem na drugim zdjęciu :(

#pomocy #otoziaki #niekupujadoptuj #pokazpsa #smiesznypiesek
cytmirka - Zobaczcie jakiego malucha dzisiaj znowu zabraliśmy interwencyjnie... to ju...

źródło: comment_1610617410R8E3Qmbs2pbkjRnObRo1bN.jpg

Pobierz
  • 34
dwie miski całe w śniegu... Autor posta chyba nie wie co to pory roku i opady atmosferyczne. Po drugie co mają niby właściciele zrobić, pod kołdrę go mają wsadzić? to jest pies lato/zima zmienia mu się sierć i se da rade. A nie jakieś wymyślanie że miał złe warunki... Napewno ten pies ma lepiej na dworzu niż w waszych kurnikach 30m2
Pies to nie czlowiek żeby siedział w domu. Ma od tego bude. 2 razy dziennie dostanie resztki z obiadu + jakieś gnaty do tego woda i temat zamknięty.
@Pedroo ty serio żyjesz chyba innej rzeczywistości.. przejedź się na wieś to zobaczysz jak jest i potwierdza się moje słowa. Nie będę z miastowymi ludźmi pisal o wychowywaniu psa.
@Yagami: Też mam psa w kojcu bez dachu i jakoś umiem przypilnować żeby w zime na bieżąco miał wymienianą zamarzniętą wodę i jedzenie. Chyba jaja se robisz z tym że miska tak wyglądać ma XD Piszesz że wystarczy że dwa razy dziennie dostanie resztki z obiadu, a przeczytałeś że tam nie było nawet śladów na śniegu że ktokolwiek do niego szedł w przeciągu dwóch dni? Czyli pies dwa dni bez wody,
@Yagami: Chętnie bym się wybrała do Ciebie na kontrolę, bo po tym jak bronisz stanu życia tego pieska i twierdzisz że dziesięcioletni pies w budzie bez słomy będzie miał ciepło bo na zimę mu sierść rośnie to serio iks de xD No pewnie pies zjadł 2 dni temu jedzenie bo przez dwa dni fajnie napadało do misek. Ile jeszcze... Hmm... Może ze trzy dni babcia by jeszcze zaczekała żeby mu dac
@cytmirka mój nie gloduje, miski ma ogarniane codziennie, bude ma zbudowaną przeze mnie, ocieplana z każdej strony styropianem + welna. Niestety ale na wioskach ludzie nie przywiązują jakoś mocnej uwagi do psów i mają często przesrane. Dzieje się tak dlatego że to jest pies i tak ma być. Sam nie raz widziałem jakie schronienie mają psy, a najlepsze są takie, że obalasz beczkę i buda gotowa. A jeść to różnie jak mają
@Yagami: No to jak sam dbasz o zwierzaka i dziwi Cię że na wsiach pieski mają takie warunki, to co tak na nas naskoczyłeś że odebraliśmy tego pieska? Już mamy dla niego dom tymczasowy, jutro go znajoma inspektorki weźmie do domu. Ten piesek był cały zmarznięty, trząsł się jak osika. To nie działa niestety tak że pies na zimę ma grubszą sierść i mu ciepło. To tak samo jakby powiedzieć żebyś