Wpis z mikrobloga

Dziewczyny to są mistrzyniami w robieniu z siebie ofiary. Wywieszam pranie a tu mój sweter który założyłem jeden raz o rozmiar mniejszy bo moja partnerka wyprała go w pralce a na metce jest pranie ręczne.
Powiedziałem do niej z wyrzutem żeby uważała następnym razem zwłaszcza że to nie jest pierwszy raz.
Temat zamknięty bo nie umiem się obrażać.

Po chwili mówi że mi go odkupi, ja mówię że już go nie chcę, ale ona mówi że mi kupi. Tłumaczę jej że nie chcę już tego swetra i że jest wszystko ok. Ona przychodzi po kilku minutach że sweter zamówiony. Tłumaczę jej że przecież mówiłem żeby mi nie kupowała to poszła obrażona. Ja #!$%@?... Nic mnie tak nie denerwuje jak zlewanie przez drugą osobę tego co mówię i o co proszę.

#logikarozowychpaskow
  • 115
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rafal-heros: ja #!$%@?, wy, niebiescy lubicie robić problemy z niczego XD
Dziewczyna chciała dobrze, chciała jakoś zrekompensować, a gościu strzela fochy
Boże..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@dzbanerski:

tekst @PoisonGirl: napisałaś, że: "dziewczyna anioł, ja bym Ci po prostu już nigdy więcej nic nie wyprała", co stoi w sprzeczności z "w związku mają do siebie szacunek i zwracają się z miłością do siebie". Gdzie widzisz szacunek do drugiej osoby, jak od razu piszesz "ja bym Ci po prostu już nigdy więcej nic nie wyprała"? Tak, to pantoflarstwo jak w związku o wszystkim decyduje tylko kobieta.


Celowo pomijasz,
  • Odpowiedz
@PoisonGirl:

Celowo pomijasz, że wszystko zaczyna się od "Powiedziałem do niej z wyrzutem żeby uważała następnym razem zwłaszcza że to nie jest pierwszy raz." a potem "Po chwili mówi że mi go odkupi, ja mówię że już go nie chcę, ale ona mówi że mi kupi".


Celowo? Zaczęło się xD Projekcja na mnie, czy jaki #!$%@?? Wyrzut zgodnie ze słownikiem języka polskiego oznacza żal lub pretensję o coś. Op miał prawo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzbanerski:

tekst Różowa chce kupić sweter i rzucić opowi na pysk.

Ty za to wcale nic nie dopowiadasz. Wcale nie zakładasz z góry jej zlych intencji.

tekst Załóżmy, że masz podział obowiązków ze swoim mężem i on któryś raz z rzędu coś #!$%@?. Już to widzę, jak nie masz do niego wyrzutów xD Nie zwróciłabyś uwagi, że po raz któryś coś Ci #!$%@?ł?

Jeśli robiłby rzecz tysiąc razy (jak pranie) i
  • Odpowiedz