Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Dzisiaj zakupiłem kartę graficzną na Olx, przebieg rozmowy widoczny na screenach. Rano wykonałem przelew, o 11:00 w I sesji Elixir dla banku sprzedającego powinien dostać pieniądze. Po 11:00 chciałem do niego napisać wiadomość na Olx z zapytaniem czy otrzymał przelew i zapytać kiedy wyślę przedmiot. Nie mogę jednak do niego napisać, ponieważ widnieje informacja, że usunął swój adres e-mail. Nie podał swojego numeru telefonu, więc w tej chwili nie mam żadnej możliwości kontaktu z tą osobą. Mam jej dane takie jak: imię, nazwisko, adres oraz numer rachunku bankowego. Jest to bardzo podejrzane, że w tak krótkim czasie po zakupie, kiedy przedmiot jeszcze nie został wysłany sprzedający usunął opcję kontaktu przez Olx. Z drugiej strony nie starał się przenieść rozmowy poza Olx, podał zwyczajny numer rachunku bankowego i dane adresowe (nie wiem czy prawdziwe). Myślicie, że dałem się oszukać czy jestem zbyt przewrażliwiony?

#olx #oszustwo #podejrzane #pomocy
Razor_XD - Mirki i Mirabelki! Dzisiaj zakupiłem kartę graficzną na Olx, przebieg rozm...

źródło: comment_1610713889Oslm6CZuJLmSfwMa7YCC8D.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@albert107: Niby nie ale ile tam tysięcy wydałem na takie zakupy to tylko ja wiem, im więcej siedzisz w tym bagnie tym łatwiej wyczuć potencjalny wał. Kiedyś nawet trafiłem na ogłoszenie-wyjebkę z opisem i zdjęciami z mojej aukcji z allegro z przed pół roku.
  • Odpowiedz