Wpis z mikrobloga

te termometry mega #!$%@? działają, wiem bo mam identyczny do badania temperatury ciała to się nie nadaje


@paczelok: No co Ty nie powiesz :)
W robocie od jakis 3 miesiecy "musimy" sobie codziennie rano mierzyc temperature takim termometrem :)
Pomijajac fakt ze to bez sensu skoro wlasnie wyszedlem z nagrzenego auta to ten termometr mierzy jak chce w zaleznosci "w co celujesz" :). Poza tym nie do konca jestem pewien czy
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to ze mozesz miec problemy jak gdzeis zrobia CI pomiar niecertyfikowanym urzadzeniem. Urzadzenie leci w wala a Ty sie tlumacz :P


@gorzki99: no dokładnie jest jak napisałeś, ani ty nie zwariowałeś ani ja, termometry i różne urządzenia działają zależnie od sposobu korzystania a więc należy to robić mądrze i bez jakiegoś głupiego pośpiechu, dokładnie odwrotnie do tego co się dzieje
  • Odpowiedz
termometry i różne urządzenia działają zależnie od sposobu korzystania a więc należy to robić mądrze i bez jakiegoś głupiego pośpiechu,


@paczelok: to jedna strona medalu. Druga strona jest taka ze takie termometry z apteki to moga dzialac ale na zasadzie "wskaznika" a nie urzadzenia pomiarowego. Przeciez one nie sa certyfikowane i kalibrowane.

Moga pracowac w roznych warunkach i nikt mi nie wmowi ze warunki zewnetrzne nie maja wplywu na wynik. Przeciez
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@ITgeek: Może ty się zastanów co za zdjęcia wrzucasz typie? Co tu jest wymownego? Twoje fantazje?


Wiesz mi chodziło o to, że obywatele kontrolują policję, a nie na odwrót. Ale jak widać na Twoim przykładzie ludzie potrafią mieć mega dziwne interpretacje zdjęć.
  • Odpowiedz