Wpis z mikrobloga

Byłem se podriftowac na prkingu pod castorama i co chwile sie psiarnia dodupcała do innych drifterow. Na sygnale. Jakie oni kary daja za poslizg na prywatnym parkingu? #!$%@? nie maja co robic tylko gonic ludzi ktorzy najwyzej sobie zrobia krzywde ale przynajmniej naucza sie jezdzic/kontrolowac auto
#motoryzacja #samochody #policja
negroni - Byłem se podriftowac na prkingu pod castorama i co chwile sie psiarnia dodu...

źródło: comment_1610836162E6qCDG3XflfLEcNon4ov0U.jpg

Pobierz
  • 40
@negroni: tak. raz na kompletnym odludziu znalazłem kawałek asfaltu wiesz las parking jakaś taksówka gdzie gościowi prostytuka poleruje berło myśle sobie tu sie poślizgam dałem pachołki zeby 8 robić
po 20 min podjeżdża radiowóz wysiada jakiś na oko 30 letni pies i mówi wpsrost ze tu przyjechał bo sie nudzi. Chwile sie pokęcił wokół samochodu i mówi no nic tu nie znajde to może sprawdzę pańskie kartoteki a tam no trudno
@bruuh: Już zadzieram kiece i lecę. Całę szczęście, że nieopodal mam firmę która potrafi udostępnić pusty plac parkingowy bez wzywania policji a gdy ta się zjawi, no cóż, metalowej siatki nie przeskoczy.
@xTortox: Od nauki jeżdżenia masz 30h które w zupełności wystarczają kierowcy na opanowanie jazdy samochodem osobowym w każdych warunkach oraz kierowca po 30h potrafi wprowadzić samochód w poślizg kontrolowany. Za przeproszeniem sranie w banie, beton w ośrodkach szkolenia