Wpis z mikrobloga

#aerodynamika #smiglowce #hobby #bekazpdludzi
z kad sie biora jednostki co popierwsze nie rozumieja o czym jest mowa i jeszcze durnymi fikolkami kreca(bo az trudno uwiezyc ze nie widza podstawowego bledu jaki popelnili) takie jak @grothar gdzie robi to tu w dialoguze mna https://www.wykop.pl/link/5904457/comment/87041713/#comment-87041713 i jeszcze twierdzi ze udowodni ze sie myle gdzie odnosze sie do naukowych opracowan np. takich jak to http://www.copters.com/aero/retreating.html
Nie wiemczy to glupota czy chec przyczepiania sie do wszystkiego ale z tym swiatem jest bardzo zle.
  • 11
  • Odpowiedz
@obk:

Ale się zaorałeś :D Teraz zniszczą cię jeszcze wszyscy inni, którzy mają o tym pojęcie i nie #!$%@?ą, że helikopter przechyla się w tę stronę, na której łopaty mają mniejszą siłę nośną xD
Specjalisto od siedmiu boleści - wszystko odbywa się przesunięte w fazie o 90 stopni :D Ale ty jesteś modelarz! I masz doświadczenie!

Dzban pierwszego sortu :) A jak mnie zwyzywał! :D
#bekazpodludzi
  • Odpowiedz
@Grothar: i napisalem o przechyle zgodnie z ruchem wskazuwek zegara przy zanikuz prawej i uniesieniu osi przod tyl od strony przedniej w kierunku "skosnym" gora-strona o wiekszej nosnosci. wiec pieknie kontynujesz swoj debilizm niedomawiajac i wyrywajac z kontekstu.
  • Odpowiedz
i napisalem o przechyle zgodnie z ruchem wskazuwek zegara przy zanikuz prawej i uniesieniu osi przod tyl od strony przedniej w kierunku "skosnym" gora-strona o wiekszej nosnosci. wiec pieknie kontynujesz swoj debilizm niedomawiajac i wyrywajac z kontekstu.


@obk: Pośmiewisko z siebie zrobiłeś piękne. "skośnym" hehehehehehehe ;D jesteś człowiek POŚMIEWISKO :D Nawet nie będę zgłaszał twoich wyzwisk - niech ludzie zobaczą, jacy fachowcy są na wykopie :) Autorytatywnie opowiadają bzdury wyzywając przy
  • Odpowiedz
@Grothar: masz, pokazywanie jakim jestes debilem bo tylko gadasz a nic nie przedstawiles gdzie ja daje ci juz kolejny dowod ze sie mylisz to zajebista zabawa
obk - @Grothar: masz, pokazywanie jakim jestes debilem bo tylko gadasz a nic nie prze...
  • Odpowiedz
masz, pokazywanie jakim jestes debilem bo tylko gadasz a nic nie przedstawiles


@obk: a co ci mam przedstawić, jak ty nie masz pojęcia o precesji a obrzucasz mnie gównem? Jesteś śmiesznym, niedouczonym małym człowieczkiem.
  • Odpowiedz
@Grothar: #!$%@? ktos co tylko piepszy od rzeczy i nie przedstawia zadnych dowodow twierdzi ze ktos co popiera dowodami swoja wypowiedz jest glupi.DAJ W KONCU JAKIES DOWODY DEBILU A NIE #!$%@?
  • Odpowiedz
@obk: pojęcie precesji jest ci tak obce, że nawet nie uznałeś, że jest to jakiś dowód :) ale beka z ciebie :) lotnik modelarz :) Nie będę cię już kopał :) Doczytaj, nie sądzę, że przyjdziesz przeprosić :)
  • Odpowiedz
@Edd3201 o, przepraszam, ja się nie kłóciłem z nikim - uzmysławiałem jedynie zarozumiałemu modelarzowi, który zaprzeczył jakoby wspomniany problem mógł się wygaszać sam i który nie do końca zdaje sobie sprawę dlaczego przechył nie następuje tam, gdzie zachodzi utrata siły nośnej, a 90 stopni później. Że wciąż jest coś, czego może się nauczyć zanim zacznie kogoś #!$%@?ć od debili.
  • Odpowiedz
@Edd3201: widzisz nawet ty jestes w bledzie bo on sie nie kloci, on ma zawsze racje wiec tylko uzmyslawia ainni sie kloca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
juz pomijajac fakt ze nie przedstawil zadnego materialu a na opracowania naukowe mu przedstawione albo nie reaguje albo wydziera tresc ze srodka zdania.
  • Odpowiedz