Wpis z mikrobloga

@znikam5: Hehe, skoro się okazało, że ludzie mniej chorują na grypę (przez maski dystans i mycię tych brudnych rąk), to zrozumiałe jest, że w tym roku przez noszenie maski podczzas smogu umrze w tym roku mniejs osób spowodowanym złym stanem powietrza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@znikam5:
Foliarze:
- A znasz kogoś kto jest chory? (tak)
- A znasz kogoś kto zmarł? (tak)
- Aha, aż się potykam o trupy na ulicach XD

A tylko spróbuj zapytać foliarza, czy zna kogoś kto dostał autyzmu od szczepionki, albo grzybicy od maseczek, to zaraz mu bluescreen w mózgu wyskakuje i robi restart z hasłem "wyłoncz tv, włoncz myślenie"
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: nieee, piję sobie kawkę na spokojnie i śmieję się pod nosem. Co ja mogę zrobić? I tak tych ludzi nie przekonam do tego, że ruchają ich na prawo i lewo i tak więc trzeba przyjąć postawę bierną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krupier: Smacznej kawki, też popijam. Wiesz nie mówię że za każdym razem tak mam, ale akurat dzisiaj jak to zobaczyłem np ": zajebiste są maski w zimie, ffp2/3 jeszcze na smog dobre, w ryj cieplej, dalecy znajomi cię na mieście nie poznają, same plusy xD" to się autentycznie zniesmaczylem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: a niech sobie noszą, mi to w ogóle nie przeszkadza, jedynie pośmieję się pod nosem. Zaczynam się wkurzać dopiero wtedy, kiedy takie patałachy żądają by inni też je nosili "bo wimrus".
  • Odpowiedz
@Krupier: Szczerze to też miałem opcje, że mi nie przeszkadzało, ale tego już za wiele jest i mi przeszkadza, chcę widzieć w końcu twarze ludzi i ich mimike, zaczynam się coraz bardziej #!$%@? już na to. Masz rację niech sobie nosi kto chce, ale nie coś takiego jak terzz jest, że jest "nakaz" i każdy w tym chodzi. Idę z psem w lesie i widzę idzie para też z pieskiem, zauważają
  • Odpowiedz
@Krupier: Wiem o tym, bo nie jestem typem który usiedzi w domu i widzę to. Wiele z tych osób pewnie sobie myśli "założę ta maskę bo się #!$%@? zaraz do mnie" widząc np mnie.. Przez takich kasztanow jak u góry właśnie ludzie też nie chcą sobie robić problemów i w tym chodza. Mam przykład u mnie w domu. Ja w tym nie chodzę bo mam niewyparzona mordę i zacznę się kłócc
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: stary, ja znam ludzi, którzy zakładają maskę na przejście 30 m z samochodu do klatki bo: "jakoś tak dziwnie się czuję już bez maski". XD

Wytresowani ładnie już. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krupier: Dokładnie, mam sąsiadów na osiedlu którzy tak samo robią. Teraz mi powiedz, że wrócimy do stanu z roku 2019 jak ludzie sami się przyzwycaajaja do tego i sami sobie na siebie bata kręcą, a Ameby na wypoku będą mi wmawiać że wszystko wróci do normalności jak się zaszczepimy xD
  • Odpowiedz