Wpis z mikrobloga

Cześć, czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie ps5 z euro RTV AGD? Dzwonił konsultant w grudniu, przyjął zamówienie i miał się kontaktować koło 20/01. Z tego co wiem inne firmy typu mediaexpert albo mm od jutra maja wysyłać. Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ps5
#playstation5
#eurortvagd
  • 24
  • Odpowiedz
@Scrappy: @fiflok23: no u mnie to niezłe jaja są generalnie bo jak tak to to nie mogłem się dorwać do żadnej sztuki dla siebie prywatnie od początku sprzedaży, a obecnie czekają na mnie 3 sztuki ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to tylko dlatego, że Neonet i Euro mi anulowali wcześniejsze zamówienia... Odbiorę co przyjdzie pierwsze a reszta pójdzie do ludzi w cenie zakupu :))
  • Odpowiedz
@Ballabird: A kiedy dokładnie rozmawiałeś z konsultatntem? Pamiętasz może? Ja wczoraj dzwoniłem na infolinię i dostałem info, że nic nie wiedzą a nieoficjalnie to mają mieć dostawę do końca stycznia.
  • Odpowiedz
@Scrappy: do mnie zadzwoniła babka 28.12, że ktoś się ze mną skontaktuje do 21.01 i wyślą konsolę za pobraniem. Ku mojemu zdziwieniu dostałem info już 31.12 i 5.01 konsola już była u mnie
  • Odpowiedz
@Scrappy: Gościu z którym rozmawiałem koło południa był znacznie mniej wylewny. Powiedział tylko, że ktoś się ze mną do końca stycznia skontaktuje ws. wysyłki. Z ciekawości, jaki masz numer zamówienia? U mnie to 0006XXX.
  • Odpowiedz