Wpis z mikrobloga

Może mądre może nie, chwale się all in Serinus przy 0,29pln
Spółka przetargana po glebie, akcjonariusz Kulczyk Investment któremu dobrze z oczu patrzy no i co tu może pójść nie tak? :)
Przyczajka na spółkę od września, na dniach ruszyli z zapowiadanymi odwiertami po przestoju koronowirusowym, zwiększony wolumen, ciakawy shareholders w m.in. Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Quercus TFI i Richard Sneller $$$$ ( ͡º ͜ʖ͡º) No i gitara
Jednak z moich obliczeń wynika że spółka jeszcze nie weszła w mocny/stabilny trend wzrostowy ale to dzisiaj w wielu przypadkach nie ma pokrycia z rzeczywistością więc trzeba mieć rękę na pulsie, jakby ktoś był zainteresowany niech sobie przeanalizuje. Notowani u nas i w Londynie.

Ostatnie info Moftinu–1008:
https://www.energy-pedia.com/news/romania/serinus-energy-spuds-moftinu---1008-well-181676

#gielda #serinus
PabloFBK - Może mądre może nie, chwale się all in Serinus przy 0,29pln 
Spółka przet...

źródło: comment_16111360273jKVfMj0rAUx9io6IOAj10.jpg

Pobierz
  • 22
@ChempyTuj: Ej ale uważajcie, nie naganiam nikogo ja się długo czaiłem i kupiłem za 0,29pln ale mimo to pewności na 105% nie mam. Łapy na ster i pilnowanie kursu żeby się nie posrało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@PabloFBK: @ChempyTuj: @Davidozz Chciałbym Wam przedstawić moje typy na najbliższe miesiące: Ten Square Games (ostatnio spadło, bo sprzedali jakiemuś grubasowi za 500/szt - są rekomendacje na 600-700/szt.), Mo-Bruk, Lotos (zobaczcie na ile jest niedofinansowany w porównaniu z Orlenem), do przemyślenia Geotrans.
@adam-stadnicki: ok, dzieki. Właśnie się zastanawiałem bo przeglądałem komunikaty i martwiło mnie m.in.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SERINUS-ENERGY-PLC-Program-motywacyjny-dla-kierownictwa-Serinus-8024482.html

"Rada Dyrektorów uchwaliła także przyznanie, w ramach Długoterminowego Programu Motywacyjnego, 22.500.000 akcji w cenie o wartości zerowej, sześciu członkom kierownictwa Spółki, w tym Dyrektorom - Jeffrey’owi Auldowi (13.000.000 akcji) oraz Andrew Faircloughowi (7.000.000 akcji), którzy byli głęboko zaangażowani w projekt dokapitalizowania Spółki - w uznaniu ich zasług za pomyślną realizację tego znaczącego projektu. Do Giełdy Papierów Wartościowych