Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie co byście wybrali vectra 550 mb/s czy upc 600 mb/s, chodzi mi o to że niby UPC jest awaryjne i mam dylemat czy to czy to. Macie może jakieś opinie? (mowa o internecie światłowodowy i telewizja).
#vectra #upc #bydgoszcz
  • 9
@tomen150: Ciekawe, bo u mnie co trochę jest jakaś awaria a od początku stycznia to już co dzień coś się dzieje krócej bądź dłużej dzisiaj np. od południa transfer zamiast 300 jest 30 do 190 i skacze sobie mimo że mieli naprawić do 20:30 jest 22 i nadal to samo. UPC=Problemy
@Prawilny_Anon takiego akurat problemu to nigdy nie miałem, jedynie jak była awaria to na osiedlu internetu nie było i tyle, ale to z dwa razy co kojarzę, i znajomi też sobie zawsze chwalili, więc po twoim przypadku i pewnie kilku innych, nadal twierdzę że to dobry dostawca.
A jakiej kategorii masz przewód?
@steelmarcin: Z poziomu strefy klienta mozna ustwaic kanał 1-11. Kanałów wifi dla europy jest 13 i chciałbym ustawić 13 (a jeszcze lepiej 14- region japonia) zeby mozliwie odsunąć sie od sąsiadów. To że jest wybór do kanału 11 świadczy o tym, że nie dosyć że blokują mi dostep do ustawień to jeszcze sami tego prawidłowo nie ustawili
@tomen150: Światłowód do skrzynki pod blokiem i dalej koncentrykiem do domu a jeżeli Ci chodzi o ten w domu kategoria 6a końcówki "metalowe" pozłacane cały przewód w typie S/FTP. To nie jest moja wina, internet potrafi chodzic dobrze typu 4 ping i te 300 mb ale jednak coraz częściej ostatnio się im awarię zdarzają.