Wpis z mikrobloga

Wpis startowy
Wzrost 193
Waga gdy zaczynałem pod koniec kwietnia zeszłego roku 187.1
Waga aktualna 148
BMI myślę że teraz koło 40
Cel 100

Zacząłem odchudzanie i jakoś to w sumie tym razem na szczęście poszło. Dużo dzięki YT. Co około dwa miesiące tydzień wyrównania kalorycznego a jak jestem głodny to jeden czy dwa dni w randomowych momentach. Jedyny okres przez te kilka miesięcy w których przytyłem to święta, ale nie ma co się załamywać i dalo to też dużo do myślenia. Powodzenia wam mirki /o/ Moim celem jest 5kg miesięcznie co przy mojej wadze jest poprawnym spadkiem wagi
#zagrubo2021
  • 13
  • Odpowiedz
Mam 193 całe życie ważyłem 73-83 zacząłem ćwiczyć jeść odżywki i weszło 95kg zrobili te lockdowny i inne pozamykali siłownię i zrobiło się 104kg i wiesz co? 100na te 193 to nadal dużo będzie, ciężko mi się biega i ogólna wydajność dużo gorszą niż przy 85kg ale za to siły mam że 3x tyle. Nie zatrzymuj się na 100 idź dalej jak dasz radę
  • Odpowiedz
@tata-szymona: kibicuje opowi :) moze i ciut duzo, ale i tak lepiej dla niego. Narazie wyznaczył całkiem realny cel do realizacji :) mniej może wydawać się strasznie abstrakcyjne. Sam stwierdzi czy chce jeszcze chudnąć.
  • Odpowiedz
@tata-szymona: @zimnomi205: yeee jako że już trochę się na tym znam i pisałem z pewnym trenerem ogólnym planem do końca roku jest przygotowanie do wejścia na masę. Zejście do około 88kg ale też wszystko zależy jak zatłuszczony będę przy tej wadze. 100kg to teraz taki pierwszy z celów :P Po tym jak zacząłem ważyć się na normalnej wadze i zszedłem z otyłości klinicznej ten cel wydaje się realny do zrobienia
  • Odpowiedz