Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol dajmy na to, że małe mieszkanie niedaleko od centrum i plaży można wynająć za 1500/miesiąc. Drugie tyle na jedzenie, jeśli się gotuje samemu lub jadą w lokalnych barach/restauracyjkach. Oczywiście górnej granicy nie ma, można wydać dużo więcej, szczególnie jeśli jada się w lepszych restauracjach i organizuje dużo wycieczek, atrakcji itp.
@PiersiowkaPelnaZiol są rejony gdzie jest bardziej niebezpiecznie, jak do tej pory byłam na Półwyspie Jukatan i w stanie Oaxaca, w obu miejscach czułam się bezpiecznie. Uważać trzeba raczej na kieszonkowców itp. I generalnie kierować się zdrowym rozsądkiem.
@PiersiowkaPelnaZiol: Bywałem wielokrotnie w Meksyku jak zaczynałem pływać i najlepiej wspominam ten kraj. Szlajaliśmy się wieczorami po slumsach, piliśmy w osiedlowych spelunach, zwiedzaliśmy co się da. Nawet raz zbiłem pionę z lokalnym gangusem (dragi, cały wytatuowany) i nikt nam krzywdy nie zrobił ¯\(ツ)/¯ Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem to warto bo to piękne miejsce na świecie, świetne jedzenie (tylko tam
gdzie lokalsi jedza, bo restauracje są pod turystów i
Tryggvason - @PiersiowkaPelnaZiol: Bywałem wielokrotnie w Meksyku jak zaczynałem pływ...

źródło: comment_16112666981NMPT1uhaFVOuzqvxFOhxl.jpg

Pobierz