Wpis z mikrobloga

Dobra Misiaczki, wspominałem kiedyś na tagu #zegarki, że mam zamiar pozbyć się trochę zalegających sikorów (będą to pewnie głównie Casio :P), których już nie noszę z powodu klęski urodzaju.
Na dzień dobry lecą dwa egzemplarze Casio AQ-180W (moduł 3793, gdyby ktoś chciał sobie sprawdzić, co taki potrafi). Oba mają już swoje lata i noszą trochę drobnych śladów użytkowania, ale stan oceniam jako przyzwoity. Różnią się tylko paskiem (jeden ma parciany, a drugi gumowy). Oczywiście, dokumentów brak (jeden kupiłem używany bez, drugi mój, ale ma tyle lat, że papiery są nie wiadomo gdzie).
Warunki #rozdajo:
- losuję dwie osoby, każda dostaje po jednym zegarku
- po losowaniu ze zwycięzcami się dogadam na PW; jeśli obaj będą chcieli ten sam to rzucam monetą i decyduję, co komu wysłać, a jeśli będą chcieli różne, to wysyłam wg preferencji,
- losuję przy pomocy strony mirkolos.pw,
- zielonki nie biorą udziału,
- jeśli mam kogoś na #czarnolisto, wylatuje z losowania,
- wysyłka tylko do kraju.
Losowanie odbędzie się w niedzielę 24.01.2021 około 21:00, pod warunkiem, że mirkolos zadziała (bo z tego, co widzę, to kiepskawo chodzi i częściej mi nie działa niż działa), chyba, że ktoś ma lepszą maszynę losującą.
Wysyłka gdzieś w przyszłym tygodniu, jak znajdę czas.
Del - Dobra Misiaczki, wspominałem kiedyś na tagu #zegarki, że mam zamiar pozbyć się ...

źródło: comment_1611335137oKIXWkC0oYuuLaGBnHkyXm.jpg

Pobierz
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fi9o: Spoko. Dam znać. Ja wygrałem tu raz na rozdajo Festinę. W gorszym stanie, ale doprowadziłem ją do życia w godności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArekJ: Jeszcze mnie nie zdąrzyłeś wpienić niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak serio, to aż takiej długiej czarnej to nie mam. Więcej domen niż ludzi.
@Snajpi: Nie. Inaczej nie dostałbym dzwonka od Ciebie :P. I byłem pierwszy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Poza tym ty masz jakąś kulawą to profilówkę.