Wpis z mikrobloga

  • 256
Oskarek i Urszula w miarę z rigczem


@dr_papieros Oskarek twierdzący, że trzeba zabić do kompletu z facetem jeszcze kobietę a agresywnego psa zabójcę zostawić to rigcz?

Rozhisteryzowana Urszula usprawiedliwiająca zabójstwo człowieka uczuciami psa jest śmieszna i rigcz to ostatnie co można do niej przypisać.
  • Odpowiedz
@WielkiNos ale winę za nieprawidłową tresurę i źle dobraną rasę ponosi właściciel, koniec kropka. Pies sam z siebie też nie powinien się rzucić na typa, prawdopodobnie został w jakiś sposób sprowokowany (nawet przez przypadek, nie celowo).
  • Odpowiedz
  • 86
@WenerowaAngela jak człowiek idzie z 2 letnim dzieckiem ulicą i pies nagle bez ostrzeżenia się na nich rzuca to wina 2 letniego dziecka, że sprowokowało psa? Jak facet biegnie do autobusu i pies się na niego rzuca to też sprowokował psa? Historia z życia: stałam kiedyś czekając na windę w bloku. Obok stał chłopak. Kiedy drzwi windy się otworzyły wybiegł z niej zmodyfikowany szczur i wgryzł się bez żadnego ostrzeżenia w łydkę
  • Odpowiedz
sposób sprowokowany (nawet przez przypadek, nie celowo).


@WenerowaAngela: no tak. Teraz to się każdy musi zastanowić, czy idąc ulicą nie sprowokuje agresji jakiegoś bydlęcia i nie zostanie przez niego zagryziony. To tak jakz gwałtami, co nie? Wszystko może być triggerem gwałtu... Proszę, nie rób prostytutki z logiki.
  • Odpowiedz
Żałowanie psa, którego zastrzelono


@WielkiNos: oczywiście że żal, zwierzak został zabity tylko dlatego że jego właścicielka jest debilka

według psiarzy przecież niemożliwe żeby pies ugryzł bo jest po prostu psem.


@WielkiNos: daleko mi do psiarza, nie cierpię pchlarzy, ale pies nie jest tu niczemu winien 100% odpowiedzialności ponosi baba która wzięła psa którego nie potrafiła wychować
  • Odpowiedz
pies to pies i może ugryźć


@WielkiNos: ale dodaj że tylko źle wychowany bądź nie wychowany może ugryźć, mam znajomego hodujacego dobre 20 lat cane corso, gdyby którykolwiek kogoś ugryzł to skończyłoby się tak jak w tym przypadku, psów wydał pewnie lekką ręką już kilkaset, żaden nikogo nie zabił
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela: przez przypadek przechodził obok xd Dla mnie jak pies kogoś zaatakuje to od razu powinien iść do piachu a właściciel zakaz posiadania jakiegokolwiek zwierzęcia i tyle. Ja nie rozumiem jak ktoś może życie psa stawiać ponad życie ludzkie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ostatnio byl post o tym jak kobieta zabila jakiegos typa za to ze ten zabil jej psa i Miller napisal ze trzeba ja uniewinnic. Ja wyrazilem tam swoje oburzenie i dsotałęm 1100 plusów. Dostalem kilka wiadomosci z zyczeniem smierci mi i mojej rodzinie, wyzwiska w komentarzach no generalnie obroncy piesków najchetniej zamordowaliby kazdego, kto nie kocha psów. Taki ich wygląd.
  • Odpowiedz
  • 9
pies to pies i może ugryźć


ale dodaj że tylko źle wychowany bądź nie wychowany może ugryźć


@Deska_o0 nie, bo to trochę tak jakby powiedzieć, że zaadoptowany tygrys wychowywany od małego albo wzięty do domu został źle wychowany, bo się rzucił na człowieka. To jest zwierzę, ma zwierzęcą naturę i tyle.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mam owczarka niemieckiego i nikim tak nie gardzę jak podludźmi psiarzami, w głowie sie nie mieści jak ci "ludzie" mają nasrane do bani....
  • Odpowiedz