Wpis z mikrobloga

1) prawaki: zakopujemy Tygodnik Neuropa, bo lewactwo nie taguje znaleziska tagiem polityka
2) nikt im nie wierzy, że to realny powód zakopywanie Tygodnika Neuropa
2) też prawaki: zapisujemy się do newslettera i po minucie od opublikowania numeru wrzucamy go z tagiem polityka
3) znalezisko zostaje wykopane na główną z płomieniem
4) ponownie prawaki: zakopują znalezisko z taką wściekłością, że wraca ono z powrotem do wykopaliska i zostaje zakopane
5) profit? prawaki zakopali znalezisko, które sami dodali XD


PS Nie brak opinii, że mogło dojść przy okazji tego znaleziska do jeszcze większej manipulacji:

Myślę, że @Moderacja z łatwością może zweryfikować, kto zmienił wykop w zakop, by to się stało :)


#neuropa #bekazprawakow #tygodnikneuropa #neuropainformuje
a.....n - 1) prawaki: zakopujemy Tygodnik Neuropa, bo lewactwo nie taguje znaleziska ...

źródło: comment_1611319656IJuiQ4DD9aMvXIEB01E1Yu.jpg

Pobierz
  • 27
Co skłania Cię do określania się jako "prawaka"?


@am_anfang_war_napoleon:
Jestem tradycjonalistą, zwolennikiem oszczędnego państwa.
Jestem przeciwnikiem państwa opiekuńczego i redystrybucji dóbr w postaci podatków od dochodu.
Uważam LGBTQWERY+*^ za upośledzenie i niepełnosprawność płciową (nauka nie obala mojego stanowiska). Są dwie płcie i całe spektrum biologicznej fuszerki pośrodku.
Jestem umiarkowanym pro-live (kompromis był ok).
Dumnym białym rzekomo "suprematystą", przeciwnikiem imigracji zasiłkowej.
Jestem zdania, że współczesne feministki krzywdzą kobiety. Dżęderowy bełkot mnie śmieszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arv_:

Dajesz


Chwila, co mam dawać? Pisząc "obala" mam na myśli, że twojej hipotezy nie wspiera empiria.
To na tobie ciąży ciężar dowodu, tj. ty powinieneś dowieść tego, że lgbt to upośledzenie (skoro trzymamy się starej nomenklatury) i "niepełnosprawność płciowa" (cokolwiek to znaczy).
Tymczasem Ty nie opisałeś nawet symptomów tego drugiego.

wyjaśnij dlaczego LGBT korzystają z procedur leczenia bezpłodności, aby mieć dzieci.


Wyjaśnij dlaczego korzystasz z antidotum na zatrucie metanolem podczas
@Kleki_Petra: Nie czuję potrzeby dowodzenia niczego, ale uzasadniłem mój punkt widzenia. W przypadku homosia nastąpiło upośledzenie instynktu rozrodczego. Ukierunkowanie tego instynktu na osobników tej samej płci, czyni osobę funkcjonalnie bezpłodną. Anatomicznie jest wszystko w porządku, ale dzieci nie ma.
¯\_(ツ)_/¯
Rozmnażanie jest dość istotnym aspektem zdrowia. Replikacja jest nawet uznawana jako jedno z kryteriów życia!

Wyjaśnij dlaczego korzystasz z antidotum na zatrucie metanolem podczas spotkań towarzyskich?


@Kleki_Petra: Bo mam wybór.
twojej hipotezy nie wspiera empiria.


@Kleki_Petra: Czy homoseksualiści mają statystycznie tyle samo dzieci co heterycy?
Rozumiem, że zaraz przedstawisz mi statystyki, które przy okazji ocalą od kompromitacji prof. Płatek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arv_:

Czy homoseksualiści mają statystycznie tyle samo dzieci co heterycy?


Niby o czym miałoby świadczyć to, że nie mają?

Bo mam wybór. Chcesz powiedzieć, że bycie homosiem to wybór?


Płodzenie dzieci to wybór.