Wpis z mikrobloga

Niebieski here. Czy eksperymentowac z leczeniem trądziku, czy od razu isc w #izotek ? Niby nie mam duzego problemu, ale jest i mi przeszkadza. Lata dojrzewania dawno za mną. Zdjecie przykladowe wielkości mojego problemu, poza tym nos w zaskórnikach, wypryski zdarzają sie również na głowie, plecy, klata. Musze uważać co jem bo po wielu rzeczach zaraz mam pogorszenie cery i wypryski.

#tradzik #dermatologia #zdrowie
codeq - Niebieski here. Czy eksperymentowac z leczeniem trądziku, czy od razu isc w #...

źródło: comment_1611436247lvWj26rcTP2oA79i4SKQt6.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@codeq żaden izotek, kup dobre dermokosmetyki do skóry trądzikowej, które zarejestrowane są jako lek i stosuj wyłącznie to. Efekt gwarantowany, tylko trzeba czasu, ale warto.
  • Odpowiedz
@codeq: Oprocz dobrych kosmetyków często zmieniaj poszewki, staraj się tez nie dotykać twarzy w ciągu dnia, np nie podpierać się ręka etc
  • Odpowiedz
@codeq Podstawa to dermatolog. Jednak słyszałam, ze na trądzik dobre są kwasy. Przykladowo glikolowy :) poczytaj o tym w necie, poogladaj jakieś filmiki na YT i wyleczysz się z tego.
  • Odpowiedz
@delancey: dermatolog po oględzinach stwierdziła ze tylko izotek i sam juz nie wiem bo boje się skutków ubocznych. Z moim zdrowiem i tak nie najlepiej.
  • Odpowiedz
@codeq: jak masz zamiar słuchać zjebow od środków higieny to będziesz do końca życia niewolnikiem marnujacym dużo czasu na kremiki wycieranie nie dotykanie balsamowanie jakieś maści złuszczające później antybiotyki i izotek ( ͡° ͜ʖ ͡°) co z tego że poglebisz przyczynę jeszcze bardziej.

Dieta miras albo ogranicz węgle i pasteryzowany nabiał albo wbijaj na ketoze.

Mi raw carnivore ocaliło cerę z pryszczatej mordy do naprawdę fajnej cery
  • Odpowiedz
@codeq: i ja nie myje ryja wcale jak już to mydłem xDd dotykam mordę kiedy chcę i jak chcę. Nawet dotykam morda do cipy i dupy różowej i później idę spać i mam czysta mordę .
  • Odpowiedz
@codeq: ja miałam podobną skalę problemu, wzięłam się za leczenie w lipcu zeszłego roku. Dermatolog od razu powiedziała, że spróbujemy maściami, ale to prawdopodobnie długofalowo nic nie da i trzeba będzie przejść kurację izotekiem.
I faktycznie, efekt każdej maści jest chwilowy, działa dopóki używasz.

Od października jestem na izoteku i bardzo polecam, moje życie się zmieniło od tego :) ani jednego syfka.
  • Odpowiedz
@codeq: Derma da ci na start coś słabszego z adapalenem pewnie mazidlo. Wejdź na Izotek albo na dietę keto bez nabiału. Pij minimum butelkę wody dziennie
  • Odpowiedz
@Alfiarz: nabialu nie jem od dawna bo nietolerancja. Dała mazidło, a konkretnie to duac. Stosuje ją tylko na twarz a problem z trądzikiem tez na plecach i klacie. No i zostają przebarwienia :/
  • Odpowiedz
@codeq: Miałam też w miarę mały trądzik ale jak już bomba wyszła to tragedia. Dostałam tetralysal co pomógł na 3 msc i efekty wow ale potem przeszłam na "profilaktykę" czyli maść i krem i była tylko lipa. Zaskórniki i wągry na nosie, czole. Zdecydowałam się pod koniec listopada na axotret (izotek) i poznikały wszystkie czarne szajsy z twarzy. Wyskoczył mi jeden wielki bąbel (stawiam na okres) a reszta ok. Skóra przesusza
  • Odpowiedz