Wpis z mikrobloga

Mirasy, jak u Was „brzmi” konsola? U mnie grając w jakiejś gry ze wstecznej kompatybilności (GTA V, GoW, Wiedźmin 3) brzmi tak jak na poniższych nagraniach słychać.

https://streamable.com/knci46
https://streamable.com/1cw7kv

Piszczenia cewek nie słyszę, ale jednak wiatrak słychać. Mam ten głośniejszy czyli od firmy Nidec. Pytanie czy wszystko z nim ok tak na „ucho”? Generalnie to trafiła się całkiem niezła sztuka bo ani żadnych wibracji specjalnie od obudowy nie słyszę, ani nie ma tego piszczenia cewek, napęd również jest cichy dosyć i nie brzęczy nic. Jedynie ten wiatrak... Zastanawiam się czy robić z tym cokolwiek czy na razie niech tak będzie. Troszkę mi to przeszkadza ale to dlatego, że jestem wyczulony na wszelkie dźwięki a dodatkowo mój Xbox Series X jest cichuteńki jak siemano, nawet jak grałem w AC:Valhalla.

#ps5
  • 43
@kuta_senator: XD Ludzie, miałem xsx i rzeczywiście nie słychać go kompletnie ale stwierdziłem po 2 dniach, że chce ps5. Nie wiem jak może komuś przeszkadzać taki dźwięk. To jest ledwo slyszalne, no chyba, że wkładasz ucho w wentylator. Nie wierze, że jesteś w stanie coś usłyszeć grając w gry....
@Dawid7352268: nie boli mnie to jakoś bardzo ale słyszę to niestety, a mając świadomość, że jednak są cichsze egzemplarze to się zastanawiam czy cokolwiek z tym robić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Danio_1992: Czyli pewnie masz ten cichszy wentylator
@oiomek: u mnie może nie jak odrzutowiec, ale jest głośniej i na przykład jak już w domu wszyscy śpią późnym wieczorem i nic nie hałasuje to włączając
@kamroz: już to zrobiłem i jest ciszej, czyli tak jak na nagraniu widać
@Fox7er: żona mówi, że jej to nie przeszkadza, dziecko przy tym śpi, więc osoby trzecie są najmniej pokrzywdzone :)) gorzej ze mną bo mnie to drażni zwyczajnie
@legi0n_helvete: na Reddit ktoś napisał, że wystawił konsole do drugiego pokoju i puścił kabel HDMI wentylacją i wtedy jest kompletna cisza XD Twój „sposób” z głośną ulicą równie ciekawy
@Maciek952: LG 65C9
@Fox7er: ewentualnie zwrot i zakup za jakiś czas jak może zaczną pakować lepiej wyważone wentylatory... :))

Swoją droga - Media Expert przyjmuje zwrot towaru bez problemu gdy zamówiło się przez internet z odbiorem i płatnością w sklepie?
@kuta_senator: W XsX po odpaleniu przez 1-2min wiatrak wchodzi u mnie w wyższe/słyszalne obroty, ale przynajmniej nie irytuje. Na miejscu sony wypuściłbym na rynek wiatraki, aby użytkownik mógł spokojnie sobie je wymienić :) Dawno kupowałeś konsole? Ja mam dostawę z końcówki listopada.