Wpis z mikrobloga

@spiritus: akurat to nie problem. Jak mam być zadowoloną ze sprzętu, a jego użytkowanie będzie czystą przyjemnością to ja mogę dopłacić, żaden problem. W końcu to jest rzecz, którą się kupuje na dłuższy okres czasu...
  • Odpowiedz
@erysipelothrix: Okej, czyli podstawę już wiemy. Teraz pytanie czy jesteś na tyle odważna, aby kupić coś używanego? Czy nie boisz się bubla? Czy nie boisz się, że nie będziesz umiała sprawdzić czy ze sprzętem jest wszystko ok? Czy masz kogoś, kto Ci pomoże ocenić stan sprzętu?
  • Odpowiedz
Okej, czyli podstawę już wiemy. Teraz pytanie czy jesteś na tyle odważna, aby kupić coś używanego? Czy nie boisz się bubla? Czy nie boisz się, że nie będziesz umiała sprawdzić czy ze sprzętem jest wszystko ok? Czy masz kogoś, kto Ci pomoże ocenić stan sprzętu?


@bellazi: Za każdym razem to samo. Mam się spodziewać za chwilę pytania czy OP nie boi się zbyt dużej ilości przycisków? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@bellazi: Raczej bym się martwił tym, że w tym budżecie to rupiecia kupi się biorąc nowy sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Używany natomiast można dostać przyzwoity sprzęt średniej klasy, który da znacznie większe możliwości niż nowy w tej samej cenie.
  • Odpowiedz