Wpis z mikrobloga

Czytając wszystko o #ekipa a co tutaj piszą osoby, którym żal cztery litery ściska to jest wielkie XD. W komentarzach pod ich filmami nie ma tyle głupot co tu. Widać, że Wasze życie to tylko wykop, insta, fb i Pudelek. Współczuje Wam serio. Normalnie beka w #!$%@? z Was. Oni wszyscy to czytają i mają taką samą bekę co ja. Można kogoś nie lubić, ale #!$%@? ludzie serio, bo ona wybiła się na Frizie i ma hajs. NO MA! Czy to tak trudno zrozumieć każdy z nich się na nim wybił, bez niego byliby nikim. Wy pierw dobrze oglądajcie ich filmy, a potem komentujcie. Zobaczcie jaki Weronika ma dom rodzinny i myślicie, że ona trzepie od Friza hajs. Zrobiła takie samo zdjęcie zrobiła, ale co to wniesie do mojego życia, że widziałam dwa takie same zdjęcia. No powiem Wam, że nic. Ale dramke trzeba podkręcić. A oceniając kogoś po wyglądzie to jest dopiero szczyt chamstwa i bezczelności. A ten Wasz Melepeta osiągnął tyle w życiu co większości nam nie da się nigdy osiągnąć. Ale ta nienawiść musi zostać podkręcona, bo wiadomo, że polaczki cebulaczki nie mogą zdzierżyć faktu, że ktoś ma więcej hajsu, fame i rozpoznawalność. Ale piszcie sobie dalej, beke trzeba cisnąć całe życie bo inaczej byłoby nudne. Elo
#friz
  • 13
  • Odpowiedz
@bartd: no są nikim, każdego z nich kojarzy co 2 osoba w wieku 15-20, robią co chcą i kiedy chcą, żyją w super domu, mają fajne auta, załatwiają różne deale, znają mnóstwo ludzi z "czerwonego dywanu" do tego mają hajsu jak lodu ale masz rację, są nikim XD.
  • Odpowiedz
@zosia-wojenka Ok Julka, idź na Facebooka wypisuj takie rzeczy a nie tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym wstydź się że chciałaś linka do kursu, skoro taka z ciebie fanka ekipy powinnaś go sobie kupić xd
  • Odpowiedz
@zosia-wojenka: Wersow uniz glowe i przyznaj sie, ze jestes klamczucha i oszukujesz widzow. Uswiadom te dzieci ze zerujesz na ich naiwnosci i niewiedzy i odnies sie do oskarzen na temat namawiania Murcix do zerwania z Mixerem oraz Twojego ksiezniczkowania. Tak z ta chmurka szczekasz poza kamerami, ze ciekawe kogo kolejnego wykonczysz.
  • Odpowiedz
@zurad: są nikim, bo jak skończysz mniej więcej lat 20 zrozumiesz że kasa to nie wszystko, a lansowanie się nią jest niczym innym jak ukrywaniem własnych kompleksów i słabości. W grupie może coś znaczą, ale jako jednostka są nikim, wielkim.
  • Odpowiedz
@zosia-wojenka: hej, Wersow #!$%@? zdjecie i nie oznaczyla komu je #!$%@?, bo myśli, że jest niewiadomo kim i że se może. Ty jakbyś nagrała piosenkę lady gaga'i i wyrzuciła na yt i nie oznaczyla tego jako cover itd. To moglabys mieć problemy. Wera studiując prawo myśli, że jest ponad nim. Nie dziwi mnie to nawet patrząc po tym jakie glupoty porafi pieprzyć.

Ogólnie bardzo lubiłam ekipe, ale teraz juz mi sie
  • Odpowiedz