Wpis z mikrobloga

Przeszłam grę w jeden wieczur. Trochę mi się przedłużył ten wieczur, ale to wciąż jeden wieczur.
Gra Inside, niedawno była za darmo na epic games.
Klimat bardzo fajny, bardzo dobry, taki tajemniczy i lekko groźny, nieraz można się było lekko przestraszyć, poczuć dreszczyk. Chociaż nie wiem czy moja informacja o dreszczyku jest wiarygodna, bo ja mam dreszczyk nawet przy Scooby Doo.
Najbardziej podobały mi się te momenty kiedy narastała ta fala uderzeniowa i ten dźwięk przy niej! Myślałam, że idąc do źródła idzie się do źródła i że to jakiś kluczowy element z tą falą, ale jednak nie, więc to nie był spoiler kochani.
Czasem nie miałam pomysłu jak sobie z czymś poradzić i oglądałam jak ktoś grał na youtube i tam był taki komentarz, że ta gra powinna być jednym z odcinków black mirror i ja się zgadzam z tym komentarzem.
Jeszcze odnośnie zakończenia (nie zdradzę, ale jak napiszę, co myślę to pewnie w jakiś sposób naprowadzę)


#produktywnapyra #nietagujebonocna
  • 7
@ovation Teraz na epic games jest za 69 zł i według mnie to dużo. Może gdzieś indziej jest taniej, ale to pewnie wciąż podobne ceny.
A z kolei w sytuacji gdy grę miałam za darmo to mam wrażenie, że to aż nadto i że jest to za dobre żeby kiedykolwiek było za darmo.

Chociaż ja słabo się znam na grach, ale ta gra była krótka, niezaawansowana. Widoki były ciekawe, ale raczej też
@dlaczego_nieja również polecam Limbo! W Limbo grałem w jako pierwszą, moim zdaniem jest bardziej "mroczna" (nie ma w niej kolorów) i trochę straszniejsza. Dodatkowo muzyka niesamowicie klimatyczna. Czasem śledzę nadchodzące premiery i bodajże Nigh Nightmares 2 - czy jakoś tak- ma trochę podobny styl, nie identyczny, ale też to taka "platformówka" nieco straszna.