Wpis z mikrobloga

Chodzi mi o proporcje pomiędzy reklamami z czarnym i białą a resztą kombinacji vs występowanie tego demograficznie. Nie, nie odpowiada to demografii ani proporcjom w jakim pojawiają się inne reklamy tego typu z mieszanymi parami.


@KawaJimmiego: A masz na to jakieś dane czy czerpiesz z instytuty danych z dupy (bo wiesz kilkanaście czy tam kilkadziesiąt zdjęć czy reklam gdy w internecie i telewizji są pewnie reklamy w tysiącach liczone, to bardzo
albo troll albo d*bil


@Janusz_Hazardu: to wiesz ile jest par mieszanych a ile jednokolorowych na amazon.co.uk?
Sprawdzałeś, badałeś, ktoś się tym zajmował?

Nieeee.... to jak zwykle tylko urojenia prawków...
Lewactwo robi zabawne fikołki, zauważcie że prawie zawsze na takich obrazkach jest murzyn + biała kobieta, prawie nigdy odwrotnie.


@Janusz_Hazardu: Prawactwo robi zabawne fikołki, zauważcie że prawie zawsze w prawackich argumentach jest rwanie wisienek i pokazywanie swojego IQ gaśnicy pianowej.

Na picrelu parka reklamująca Old Navy, popularna marka odzieżowa w USA
Pobierz
źródło: comment_1611690084wcQZR1IxHJwVbn7k4gL2pT.jpg
To jest na stronie głównej amazon.co.uk


@KawaJimmiego: No i? Pytam się skąd masz dane.

Chodzi mi o proporcje pomiędzy reklamami z czarnym i białą a resztą kombinacji vs występowanie tego demograficznie. Nie, nie odpowiada to demografii ani proporcjom w jakim pojawiają się inne reklamy tego typu z mieszanymi parami.


Pokaż mi je skora tak kategorycznie twierdzisz o inżynierii społecznej. Chyba ze cała swoją wiedzę czerpiesz na podstawie KILKU zdjęć z internetu.
@KawaJimmiego: Dlaczego mi dziękujesz i się żegnasz. Chce mieć dane

Chodzi mi o proporcje pomiędzy reklamami z czarnym i białą a resztą kombinacji vs występowanie tego demograficznie. Nie, nie odpowiada to demografii ani proporcjom w jakim pojawiają się inne reklamy tego typu z mieszanymi parami.


Pokaż mi je skoro twierdzisz że proporcje są zaburzone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
korporacje-silniejsze-od-rzadow/


@KawaJimmiego: o nie jak do tego doszło? to pewnie wina komunizmu XD

@BojWhucie:

Xd to
Kto by pomyślał że kapitał jest silniejszy od idei...
Ale nie, zaraz zostaniesz pouczony że "to nie był wolny rynek" który dał siłę korporacjom.

A najzabawniejsze jest to tłumaczenie dlatego, że komuniści zawsze tłumacza że żaden kraj komunistyczny nie odniósł sukcesu, bo żaden nie był prawdziwie komunistyczny.

Zbieżność tłumaczeń przypadkowa. XD