Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #segz #wygryw #rozterki #rozowepaski #niebieskiepaski #dziewictwo
Cześć Mirasy,
słuchajcie mam taką sprawę. Długo (bo do 23 r życia) byłem prawikiem i oprócz oralu nic nie robiłem, ale zacząłem się ruchać z koleżanką poznaną na tinderze. No i ogolnie teraz się rucham więc jest ok. Problem w tym ze zawsze chciałem dziewicę, czystą, nienaruszoną, moją etc. Troszkę się brzydziłem niedziewic i #!$%@? się jak słyszę że laska się już z kimś ruchała...
Co mam zrobić?
Z drugiej strony ze mną się ruchają przecież tak samo... Co ten kawałek skóry zmienia? Ożenił się ktoś z was z niedziewicą? Jak jest? Nie brzydzi was ona?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601496b90bdc86000a7a63aa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Tylko dziewica dla facetów, a dla kobiet prawiczek, nie wiem jak możesz rozważać inne opcje. Przed stosunkiem należy nakazać osobnikowi wykąpać się w mleku i skropić jego siusiaka lub jej piposzke octeniseptem żeby mieć pewność co do czystości i sterylności.
  • Odpowiedz
To nie o kawałek skóry chodzi, jak napisałeś, a o zasady moralne. W tym opisanym przypadku, problem leży w Tobie, bo nie możesz się zdecydować, którą stronę sporu wybrać, z tym że dokonałeś już decyzji i de facto hipokryzją byłoby wymaganie dziewictwa, skoro hasasz sobie z jakąś panienką. Ja osobiście nie związał bym się z kobietą, która straciła cnotę z byle chłoptasiem, bo niby było wielkie zauroczenie, a potem czas zweryfikował. Nie
  • Odpowiedz