Wpis z mikrobloga

@depcioo: NIe jestem zapisany. Nie przemawia to do mnie bo to kolejny przekret panstwa.
Ale zeby oddac sprawiedliwosc - ponoc mozna na tym zyskac "pare groszy" rocznie.
Jak sie bedzie regularnie wyplacac. Jak dla mnie gra nie warta swieczki.
  • Odpowiedz
@depcioo Jestem zapisany i jestem zadowolony. Stosunek stopy zwrotu do ponoszonego ryzyka jest niezwykle korzystny i pod tym względem nie ma żadnej innej porównywalnej alternatywy na rynku.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@depcioo: Oczywiście, że się opłaca. Wystarczy trochę edukacji o finansach, żeby zrozumieć, że warto.
Wypisują się tylko Janusze, którzy krzyczą, że komuchy im kradna pinśąt złoty z wypłaty.
  • Odpowiedz
ale ty jesteś głupi.


@Ducati600: Mam tez kilka innych zalet.
jedna z nich jest to ze uzasadniam to co pisze bo "domysl sie", "bo tak" to nie moj styl.

Ale "jak chcesz" zawsze mozesz sie wyprowadzic do mamusi zamiast merytorycznie wypowiedziec.
  • Odpowiedz
@Pandillero: Może w sektorze finansów muszą dymać na UoP'ie więc ratują się czym tylko można? Patrz glapa z jego 1,4 M / pln rocznie indeksowane inflacją weźcie #!$%@? dajcie spokój. W banku b2b tylko przez pośrednika, żeby mieli podkładkę więc to wytarty frazes z tą branżą. Tak jak to, że w branży kontrolii lotów, telewizji polskiej wśród lekarzy wszyscy dymają na działalności. Albo jedynie sektor finansów daje UoP'a bo w Polsce
  • Odpowiedz
@gorzki99: to chyba masz problem z liczeniem typowe płaczki nie opłaca się a dlaczego bo tak wszyscy się wypisali. Jak ukradną będziecie raj mieli bo rację mieliście ,spokojnie opłaca się być sam jestem i jestem na dużym +
  • Odpowiedz