Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: miałem prawie identyczna sytuacje ponad 4 lata temu. Do dziaj jestem za granicą, Mirek nie łam się, zajmij się swoim życiem to wszystko się ułoży.
Powodzenia
@r333m4k444: Dałem przykład Egiptu i dlatego zapytałem. Wystarczy teoretycznie, że mały kawałeczek leżałby w strefie Skandynawii i całe zdanie byłoby błędne (jak mam być dokładni).

Poszukałem informacji i nie leży w Skandynawii. Tak samo jak Dania (tu jestem zdziwiony).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reiter: no tak, masz rację, Dania również nie leży geograficznie, ale jednak kulturowo i językowo należy do Skandynawii, tak jak Islandia, ja jestem uczulony na te tematy jako skandynawista z wykształcenia, o Egipcie nie wiedziałem, doczytam, bo ciekawy temat, dzięki Mirku
@r333m4k444: Nie ma za co. Ja właśnie wiedziałem, że Finlandia nie należy, ale chciałem poruszyć temat, bo pomyślałem na podstawie Egiptu. Dlatego liczyłem, że ktoś mi rozjaśni, czy na 100% nie leży.
Skoro jesteś z wykształcenia w tym kierunku, to mam teraz pewność, że na 100% znalazłem dobrą odpowiedź!

Dziękuję!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@MajkiFajki: @f8at3: @ViiV01234: @BagniakBlotnisty: @Mest666: @FanRuskichPierogow: @Reiter: @r333m4k444: @Barto_: @nO-C34: @r333m4k444: @bloo90: @StoSloty1488: @kriko: @rumpetroll: @IcyHot: @chixi: @orons: @pierzak: @Litosciwy_Dyktator:

Chyba max 20 osób mogę zawołać, ale doleciałem na przesiadkę, wpuścili, wszystko gra, teraz czekam na kolejny lot :)
Pobierz
źródło: comment_1612011241bnRk82rHBoDMOYulf7jJCI.jpg