Wpis z mikrobloga

Hej #krakow, mieszka ktoś w okolicy Matecznego/Bonarki (picrel)? Będę wynajmować mieszkanie w tej okolicy co na mapce i właściciel mieszkania nie ma pojęcia jaki można podpiąć tam internet, sam korzysta z ujowej radiówki.
#orange odpisało mi, że jest tylko 20mb/s. Netia pokazuje, że nie ma dostępnej usługi. Jak jest z internetem od TOYA? Vectra? Kto jeszcze w Krakowie?
Traviu - Hej #krakow, mieszka ktoś w okolicy Matecznego/Bonarki (picrel)? Będę wynajm...

źródło: comment_1612092648bSvr2iJPaqN4sqASZrqNtZ.jpg

Pobierz
  • 16
@Traviu: Odpalisz wifi w mieszkaniu to zobaczysz kogo sieć mają sąsiedzi. Jak nie to możliwe, że na klatce schodowej pojawi się jakaś skrzynka operatora albo ulotki. W każdym razie, wątpię, żeby w centrum krk nie było dostawcy ;d
@Traviu: Toya to dosyć duża firma... w Łodzi. Ma całkiem spory zasięg. W Krakowie na pewno jest warta rozważenia. Dodatkowo jak jesteś u nich to masz kilka filmów VOD za darmo + możesz sobie dokupić. Dobra alternatywa dla domków, bo UPC domków jednorodzinnych nie podłączy.
@uhu8: No właśnie na Bonarce pokazuje, a na ulicy obok już nie ma.

@Matemit: No mnie to nie dziwi. To normalne, że na ulicy 10m obok domy mają UPC/Netie/Orange, a dalej już nie. Częsty problem.

@krzywy_kanister: Sprawdzałem oprócz TOYA bo w niedzielę nie obsługują klienta. Pytam o alternatywy. Sprawdzę to z linka.

@Niegrzeczny_gentleman: No widzisz, niby 250-300m w linii prostej, a dupa. ( ͡° ʖ̯ ͡