Wpis z mikrobloga

Ciekawe kiedy wargaming poprawi matchmaking...
Chwila... Nigdy, bo po co, #!$%@?ć biede, płacisz, albo przegrywasz.
Event zajebisty, algorytm WG najpierw do gry wrzuca najbardziej doświadczonych graczy, reszta musi czekać, przynajmniej tak się dzieje w ekipie Ddd Decośtam ;) reszta z przeciwnych drużyn może sobie pograć z tymi prosami z 10 letnim stażu w WOT i wygrać jakieś 5%bitw, super.
Większość z nich ma tak wyszkoloną załogę i napieprzone ulepszeń w czołgu, że nawet nie spodziewałem się, iż pociski mogą wchodzić pod takim kontem:)
Cóż, gram w WOTa jakieś pół roku, to co ja tam wiem, z resztą jak większość graczy z którymi grałem, wnioskując po ich taktyce, to prawdopodobnie rzucali myszką i klawiaturą po ścianie, mając nadzieję, że coś się uda.
Niestety jedyne co liczy się dla WG to gold, kupuj więcej, a będzie lepiej :)
Szkoda, że nie potrafią wziąć przykładu z takiego Riot Games, tam płacisz co najwyżej za skina, do wszystkiego da się dojść.

#wot
  • 18
@narg: pooglądałbyś parę filmików od dobrych graczy to się dowiesz co źle robisz. I nie 5% bo nic nie robiąc będziesz miał WR na poziomie nie mniejszym niż 40% jak masz mniej to utrudniasz życie swojej drużynie. WOT ma wprowadzone RNG na poziomie 25% bo bez niego ludzie którzy nie potrafią grać dawno by z gierki odeszli a najlepsi nie mieli by WR 70% tylko ponad 90%. Gra jest o wiele
@narg: o kurła, głupszego wysrywu nie czytałem dawno

można hejtować wg ale nie za to co piszesz, looool

#!$%@?ć biede, płacisz, albo przegrywasz


@narg: pokaż mi aspekt w którym wot jest p2w, gdzie mogę kupić coś co mi zapewni zwycięstwo w bitwie

Event zajebisty, algorytm WG najpierw do gry wrzuca najbardziej doświadczonych graczy, reszta musi czekać, przynajmniej tak się dzieje w ekipie Ddd Decośtam ;) reszta z przeciwnych drużyn może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@narg: kolega się cieszy że nie jeżdżą pojazdy dostępne za kampanię i misje osobiste bo dopiero byłby #!$%@? w tym trybie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wota traktuj jako grę pay to play, jak na abonament, w innym przypadku nie ma co się męczyć grą bez konta premium
@puexam: No ja Ci powiem, że kalejdoskopu nie widzę, co gra rzuca mnie z typami z odznakami których wcześniej na oczy nawet nie widziałem, u mnie tylko BB i odznaka "śnieżki" z ostatniego eventu. U nich rush na baze, u mnie wszyscy rozjeżdżają się po mapie.
Nie jest p2w? Goldowe ammo jest za srebro, zdobędziesz je grając premkami, drzewkowymi czołgami się da, ale... no i tych ale w WG jest multum
@narg:

Nie jest p2w? Goldowe ammo jest za srebro, zdobędziesz je grając premkami, drzewkowymi czołgami się da, ale... no i tych ale w WG jest multum i wszystkie prowadzą do KUP GOLD.

premtanki 8 tieru można bez problemu zrobić w programie rekrutacyjnym za darmo więc skończ pieprzyć o tym p2w xD
@narg: imo największą bolączką tego trybu jest możliwość wypożyczania pojazdów. Na podstawie samej ilości wypożyczonych pojazdów na drużynę bardzo często przewiduję, która drużyna przegra bo niemal zawsze za ich sterami siedzą gracze mający mniej niż 2k bitew i mający po 45% wr
u mnie tylko BB i odznaka "śnieżki" z ostatniego eventu


@narg: ale kto ci broni zrobienia X i załogi? Przecież teraz wbicie wybranej X to z górką kilkadziesiąt godzin gry.

Nie jest p2w? Goldowe ammo


@narg: złote ammo ma większą penetrację. Tylko tyle i aż tyle. Samą penetracją przebijesz pestkę jak nie znasz przeciwnika. Bitwy na X wymagają trochę zmysłu strategicznego i ogarnięcia najlepszej pozycji wiele bardziej niż chociażby VI
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@narg: płacisz i też przegrywasz, WG się przyznało i jest zarejestrowany patent, w skrócie jak za dobrze idzie to mm ci utrudnia.

Jak płacisz to robisz przedewszystkim wszystko szybciej, oczywiście są burasuki i inne prożretto które są op, ale nigdy nie jest tak że jedna drużyna składa się z samych tych czołgów, a druga nie.

Ktoś kto gra 10 lat jest lepszy od tego co gra rok i nie ma co
@narg:

płacisz, albo przegrywasz.


#!$%@?, miałem konto premium, to przez ostatni miesiąc przy wn8 ponad 2300 miałem niecałe 49% wygranych. Stwierdziłem, że #!$%@? i już nie przedłużam, to teraz przez ostatni tydzień mam 65% wygranych.

xD