Wpis z mikrobloga

Hej,
Chciałabym kupić sobie jakąś porządna e fajke aktualnie mam ijusta 3 od paru lat a chciałbym kupić cos porządniejszego do 400zl za całość?

Co aktualnie jest na topie?
Znalazlam aegis max + zeus ze wszystkim i 2 akumulatorami wychodzi kolo 330zl pytanie czy sa lepsze propozycję?

#epapierosy #papierosy
  • 9
  • Odpowiedz
Ten zeus na mesha? Ogólnie najlepszy smak IMO uzyskasz z jakiegoś parownika na mesha. Co do boxa to kup sobie to co Ci się podoba tak naprawdę wszystko zależy jak go użytkujesz. Nie wiem czy potrzebujesz cos pancernego czy nie koniecznie. Elektronika w nich wszystkich nie wiele się różni
  • Odpowiedz
@SOBEAR powiedz czym się różni elektronika? Nie mówię o elektronice w bocaxh za 200-300 zł a za takimi za 600. W tych wszystkich aegisach dragach itp wszystko jest to samo. Co do mesha to możesz mieć racje nie jaram ani deserowek ani tytoniowek tylko owocowe więc mi to pasuje
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: dokładność w TC, oszczędność baterii, niezawodność, a w tańszych częstym problemem są skaczące waty, ale co ja tam wiem. Elektronika nawet w najtańszych modach różni się w uj, a nawet nie wspomnę o sprzęcie za kafel+, bo taki dicodes rozjeżdża wszystko.
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: Byle tylko nie kupował nic od smoka bo to syf, rozpada się, psuje i nie ma zbyt dokładnej elektroniki. Ja już od jakiegoś czasu mam Teslę Wye 200W i kylina II i jest bardzo dobrze jak na jedną grzałkę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zestaw bez akumulatorów wyszedł 189,90 na promocji. Odnośnie tego TC i tym podobne - Polecam zapoznać się z tą stroną https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewforum.php?f=32 i wybrać
  • Odpowiedz