Wpis z mikrobloga

@lawyerman: Nie brałem z ziołem ani fetą ale sobie wrzucam raz w tygodniu z kofeiną, jeden z przyjemniejszych miksów jakie ostatnio odkryłem. Bez kofeiny nie warto imo. Aczkolwiek nie spodziewaj się nie wiadomo czego. Do brania na co dzień żadne substancje nie są ok, szczególnie gabaergiki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
+próbowałam cos czytać na hyperreal ale nie wiem czy jest sens sugerować się doświadczeniami takich weteranów
  • Odpowiedz
@lawyerman: no to w końcu terapeutycznie czy z fetą? xD Chcesz to przyjmować codziennie w niskich dawkach? Jak ogarniasz angielski to sobie wejdź na reddita i tam czytaj, niektórzy biorą to miesiącami codziennie i potem schodzą powoli i nie narzekają, a inni przechodzą odstawkę jak przy benzo cold turkey. Każdy organizm jest inny, nie przewidzisz jak to na ciebie podziała. Jeśli interesuje cie działanie przeciwlękowe to lepiej sobie zamów na początek
  • Odpowiedz
@lawyerman: nic co oddzialywuje na GABA nie nadaje sie do uzywania na codzien, z reszta nic co ma jakiekolwiek dzialanie psychoaktywne czy nasenne sie nie nadaje bo uzaleznia. Fenibut jest tylko troche lepsze od benzo, co nie znaczy ze uzywajac codziennie sie nie #!$%@?. Bardzo odradzam tego pomyslu.
  • Odpowiedz
@lawyerman: Dawki terapeutyczne z fetą raczej nie mają sensu. Ja rekreacyjnie zażywałem mieszając z kofeiną i powiem, że przez długi czas to była moja ulubiona używka 1.5g bez tolerki + energetyk i można było lecieć w miasto.
Zalecam stosować maksymalnie raz na 2 tygodnie ale i tak pewnie w ten sposób prędzej czy później przestaniesz odczuwać magię fenibuta która polega na tym jak on działa na gabe B.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strange_pleasures: z tego co poczytałam to rezygnuję z brania tego terapeutycznie, żeby nie powiedzieć "na co dzień", w komentarzu powyżej chciałam tylko sprostować o jaki tryb zażywania mi chodziło

z feta chce ciągle spróbować, tylko na hajpku czytałam że u niektórych to powodowało niedosyt a dorzucanie fury to wtedy nie najlepszy pomysł
mimo wszystko nie chce do końca sugerować sie opiniami uzytnikow hypka z wiadomych względów, więc pytam tu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuweta35: do czegoś byś porównał odczucia po tym miksie? tak jakbyś się naspidowal? czy jak bania po alkoholu ale z zachowaniem koordynacji itp?
  • Odpowiedz
Osobiście testowałem dawki rzędu 4 gram plus 3-4 piwa. Jeśli nie masz tolerancji to sprawdź dawkę 2 gramy i 1-2 piwa. Alkohol dość mocno podbija efekty fenibutu.
  • Odpowiedz
Alkohol dość mocno podbija efekty fenibutu.


@magicznyjozef: ja bym powiedział, że to fenibut dość mocno podbija efekty alkoholu :) Osobiście nie lubię, wolę ten stymulujący profil fenka, łącząc z alko wchodzi tylko niepotrzebny nieogar. Nie biorę więcej jak 750mg i jest ok, próbowałem 1.3g, 2g i imho mniej=lepiej. Pewność siebie, momentami żywsze kolory, lepszy odbiór muzyki i wczutka w moim przypadku w gierki xD

@lawyerman: także widzisz, musisz sobie sama
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lawyerman: raz na tydzień, dwa. Jak najrzadziej. Rozwalenie sobie GABA to trafienie do pieklaz mózg aż syczy (ekscytotoksyczność, burza glutaminianu), łeb sam pisze paranoiczną rzeczywistosc, której nie sposób przerwac. Bezsenność taka, że stymulanty się chowają. Nie ma #!$%@? z tym żartów, żadnych ciągów. Poczytajcie sobie horror stories ludzi #!$%@? w benzo/baclo/fenibut na reddicie.
Btw po mixie z fetą tydzień zdychalem. Nie polecam mixow.
  • Odpowiedz