Wpis z mikrobloga

@jakub-sobczak: wszedł na sklep i karta była? Mi się to samo zdarzyło. Karty z dropów są sprzedawane poza kolejką. Do tego są zwroty 14 dni opisane jako nówki bo klient wszystko przyjmie. Ale ta cena to jakiś kosmos, prawie dwie moje 3080 się zmieszczą.
@jakub-sobczak pisałem do nich, jak dobrze zrozumiałem jest to kwestia procesu magazynowego i automatycznie weszły na stan ale to były karty do realizacji poprzednich zamówień. Najgorsze w tym wszystkim, że morele nie chce powiedzieć, który aktualnie jesteś w kolejce tłumacząc to tym, że kolejka dynamicznie się zmienia pepega
ablokowane kupowanie od 15.01 a ja zamówiłem 30.12 i nadal czekam.

Najlepsze jest to, że morele usunął komentarz, w którym ktoś pisał o tym pod aukc


@jakub-sobczak: ja kupiłem RTX w #morelenet 8.12 i do dzisiaj firma nie pofatygowała się nawet z info co sie dzieje, a "chronologia zamówień" to wielka ściema!
@Dilvish666: Proste, że wielka ściema... coś musi być na rzeczy jak z góry dostają zakaz udzielania informacji na temat kolejki, ilości aktualnie wysłanych sztuk, a Ci będą mówić, że się dYNaMIcznIe ZmIeNIa!