Wpis z mikrobloga

to, że tym razem użył dawki i leku o niskim prawdopodobieństwie skutecznej próby samobójczej nie znaczy, że to jego ostatnia. próbował raz następnym razem jak nie otrzyma pomocy/leczenia może spróbować czegoś skuteczniejszego po 'researchu'.


@10129: Nie przez przypadek tacy ludzie wybierają takie leki, które ich nie wyoutują, a gdyby serio chciał się wyoutować to by najpierw zrobił research, zresztą zrobił, dlatego odwalił taki cyrk. Pewnie nie tylko tutaj to napisał, ale
@Akos: możliwe, że celowo tak zrobił, aczkolwiek była tu dziewczyna która próbowała się zabić z tego co pamiętam klonazepamem i wódką w niezbyt dużej dawce i wierzyła, że to zadziała. nie zadziałało.

nwet jeżeli to robił nie licząc, że umrze to:
1. w jakimś stopniu musiał się liczyć z potencjalnie znacznym uszczerbkiem na zdrowiu
2. uznając to za 'wolanie o pomoc' to gdyby nie otrzymał tej pomocy/reakcji cholera wie co by
@myszojelen: Na przyszłość rada ode mnie, mam na swoim koncie kilkanaście zgłoszonych osób które pisały takie rzeczy i wiem że mieli wizyty.
NIE DZWOŃ NA 112.
Nie dzwoń na numery alarmowe dzbanie xD
Pisz maila do wydziału zajmującego się cyberprzestępczością, znajdziesz go w internecie.
W mailu opisz dokładnie sprawę, zrób screeny wpisów, na wypadek gdyby zostały usunięte, dodaj linki do wpisów oraz do profilu użytkownika.
Jeśli to nie jest wpis typu
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: typ nie przesadził z aspiryną, tylko napisał, że chce się zabić. Może to być dla Ciebie zabawne i w ogóle, ale nie #!$%@? się do ludzi, którzy reagują i chcą pomóc, no #!$%@? :/


@Z151: W UK umiera facet, p0lskie państwo się przepycha o trupa z jego rodziną, tutaj gość chce sie zabić, to jakiś wykopek nasyła na niego psiarnie xD Jest jakaś szansa, że chociaż w obliczu śmierci,