Wpis z mikrobloga

bardzo mili panowie policjanci złożyli mi wizytę, myślę że sprawa jest traktowana poważnie, obecnie kierowana przez wojewódzką policję, bardzo wam dziękuję za obecność i nagłośnienie sytuacji również mam nadzieję że wszystko będzie dobrze tymczasem dobranoc wszystkim, postaram się jakoś zasnąć ()
  • 88
  • Odpowiedz
Jest jakaś szansa, że chociaż w obliczu śmierci, polacy nie będą się wtrącać w nie swoje zycie, czy to jest dla nich za trudne?


@kezioezio Dokładnie, też uważam że jeżeli ktoś chce sie wyhuśtać to zadnemu debilowi nic do tego xD szczególnie że wspomniany typ zjadł... 800mg hydro wiec to koło próby samobójczej nawet nie stało xDD

Policja która nawiedziła @myszojelen to raczej nim powinna sie zainteresować bo to on wiecej #!$%@?
  • Odpowiedz
Super teraz typa zawiną do psychiatryka przez ciebie


@przeczki: nie przez niego tylko przez to co napisał tamten typ. OP poprawnie zareagował. Taki komentarz w połączeniu z takim postem można odebrać jako chęć odebrania sobie życia i zareagowanie na niego nie jest niczym złym.

Już kilka razy czytałem tutaj posty o tym, że jakiś Mirek lub Mirabelka odebrali sobie życie. Po co ryzykować kolejne takie sytuacje? Szczególnie, że właśnie takie coś
  • Odpowiedz
@myszojelen: XXI w. powszechny dostęp do internetu, a debile nadal myślą, że umrą spokojnie po zażyciu tic taców xD.
@ArekJ: o Mirkach słyszałem, ale chyba nie było żadnej Mirabelki która sie wyhustała
@Z151 @ArekJ @GratisLPG : Jak chodzi o aborcję to "moje ciało, moja sprawa " ale jak ktos chcę decydować o swoim życiu to już "nasza sprawa"? Pragnę przypomnieć, że rodzimy się wbrew własnej woli, takze naszym moralnym obowiązkiem
  • Odpowiedz
i chcą pomóc


@Z151: jakby chcieli pomóc to by pozwolili mu umrzeć. Na #!$%@? na siłe trzymać na tym świecie nieszczęśliwych ludzi?
  • Odpowiedz
zatem trzeba teraz wyjąć na ulicę i żądać legalnego uśmiercania na życzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GratisLPG W cywilizowanych państwach, w których eutanazja jest dopuszczona, wcale o nią nie tak łatwo jak katoliban sobie wyobraża. Zasady eutanazji są mylnie interpretowane przez prawakopiteków po prostu przez braki w edukacji. Eutanazja ma na celu skrócenie cierpienia na własne życzenie, nie na czyjeś.
  • Odpowiedz
@myszojelen: szkoda mi Ciebie, serio.

Tak się starałeś, tyle zrobiłeś, a typ sobie pisze po kilku godzinach - kiedy Ty pewnie odsypiasz albo zdychasz w pracy po nieprzespanej nocy

jem mandarynki


I ma wyje*bane. Zasługuje na perma co najmniej
  • Odpowiedz
@ProResHq: ktoś, komu nie zależy na życiu, nie będzie doceniał tego, że ktoś chce je uratować. Może mieć to nawet za złe tej osobie. I to nie jest jego wina, bo w depresji człowiekowi nie zależy na niczym.
  • Odpowiedz