Wpis z mikrobloga

spójrz w lustro i odpowiedz sobie na to pytanie


@diamentovva: Ale co wygląd ma do rzeczy, że jak jestem nieatrakcyjny, to mam się zabić?

-Halo, 112, Mirek chce się zabić!

-Czy jest atrakcyjny?

-Nie

-A to czekać, obserwować, nie warto wysyłać pomocy

Zawsze mnie rozwalają komentarze po śmierci kogoś: "taka ładna była" czy "taki przystojny chłopak", a jak ktoś jest brzydki, to uj tam, nie szkoda społeczeństwu jego życia xD
  • Odpowiedz
Ale ja nie jestem gejem, a mi chodzi o hetero laski


@WykopekBordo: czyli Ty nie przespalbys sie z kolesiem bo Cie nie pociaga i to jest ok, ale jednoczesnie nie jest ok to, ze laska sie nie chce przespac z kolesiem ktory jej nie pociaga? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@WykopekBordo: Desperaci mają swój ślad feromonowy, rurzowe takich na milę wyczuwają. Także myślę, że głosy na tak to oddali Mircy. XD
  • Odpowiedz
czyli Ty nie przespalbys sie z kolesiem bo Cie nie pociaga i to jest ok, ale jednoczesnie nie jest ok to, ze laska sie nie chce przespac z kolesiem ktory jej nie pociaga? xD


@MangoZjem: Ale ja nie jestem bi czy homo, bardziej adekwatne byłoby porównanie do przespania się z ulaną różową
  • Odpowiedz
  • 1
@WykopekBordo co za idiotyczne pytanie. To tak jakby zapytać czy uratowałbyś kogoś przed samobójstwem wiedząc, że na 90% umrzesz podczas akcji ratunkowej?()
  • Odpowiedz
To tak jakby zapytać czy uratowałbyś kogoś przed samobójstwem wiedząc, że na 90% umrzesz podczas akcji ratunkowej?()


@Nera7: Cooooo? To różowe umierają podczas seksu z nieatrakcyjnymi mężczyznami? xD
WykopekBordo - > To tak jakby zapytać czy uratowałbyś kogoś przed samobójstwem wiedzą...
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: Miras, mam wrażenie że to jest pytanie retoryczne. To chyba dość oczywiste, że nawet jakby któraś zaznaczyła "Tak" to i tak by to było bez pokrycia w rzeczywistości. Nie można zbyt wiele oczekiwać od hipergamicznych bestii, których jedynym celem w życiu jest optymalizacja bolca na którym skaczą, a już na pewno nie empatii.
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: myślę, że większość byłaby na nie i słusznie, bo co kogo obchodzi szantaż takiej osoby. Są ośrodki interwencji kryzysowej i tam się należy zgłaszać po pomoc, a nie do losowej kobiety. Twój problem to musisz sam go rozwiązać, a nie liczyć na to, że ktoś cię uratuje.
  • Odpowiedz
Twój problem to musisz sam go rozwiązać, a nie liczyć na to, że ktoś cię uratuje.


@Leninzone: No właśnie nie, bo wczoraj jeden Mirek pisał, że miał próbę samobójczą i dzisiaj afera, a jak żyjesz, to nikt się tobą nie interesuje. Jak próbujesz rozwiązać problem z życiem, to cie powijają do psychiatryka
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: no to dobrze, że ludzie zareagowali, ale chyba żadna laska nie uprawiała z nim z tego powodu seksu? Moim zdaniem warto uzmysłowić sobie, że takie rzeczy jak uwaga lub miłość innych nie należą ci się z samego tytułu tego, że żyjesz czy że cierpiałeś i cierpisz (choć na nie zasługujesz). Sam jeszcze jakiś ponad rok temu też miałem pretensje do świata o to, ale wziąłem odpowiedzialność za siebie, swoje stany
  • Odpowiedz
@WykopekBordo:
"CHAD CHCE SIĘ ZABIĆ"
RÓŻOWA: O NIE, CHAD PROSZĘ NIE RÓB TEGO!!! :((( DAM CI DUPY ,ZROBIĘ LODA WSZYSTKO :(((

"PRZEGRYW CHCE SIĘ ZABIĆ"
RÓŻOWA: JAK SKOCZYSZ Z BUDYNKU TO NIE SPADNIJ NA MOJĄ YARISKE
  • Odpowiedz