Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, w Was cała nadzieja! #wykopefekt #pomocy

Nazywam się Marcin Majerczyk, jestem gitarzystą, od 25 lat występuje na scenie wspólnie z Marylą Rodowicz. W poniedziałek (1 lutego), gdy wracałem z próby, w Warszawie pod Lidlem skradziono mi samochód, niestety - w samochodzie był mój bardzo cenny sprzęt. Proszę, pomóżcie mi odzyskać samochód i bardzo ważny dla mnie sprzęt. Sprawa została zgłoszona na policję, ale… Wiecie jak jest. Więc kto jeśli nie Wy!

Samochód to biały Mitsubishi Outlander o numerach WX448XH. Skradziono go spod Lidla przy ul. Przy trasie 5, w Warszawie. Więcej zdjęć.

Skradziony sprzęt, który był w samochodzie:
- Gitara PRS S2 Custom 24 with birds on Whale Blue (kolor na zdjęciach, ciemny niebieski, złote straplocki i pasek w gwiazdy, GigBag PRS) numer to prawdopodobnie 262647802167
- Yamaha Silent SLG-100N(W) (klasyczna, z charakterystycznymi dwoma wkrętami w mostku oraz maszynką do struny „G” z krótszą ośką do główki kluczyka)
- BBE Acoustimax
- Line 6 Helix o numerze seryjnym (21)HDF2V6738000093, zapakowany w Gig Bag Gator
-AER Compact 60
- statyw potrójny HERKULES
Tutaj wszystkie zdjęcia.

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc w namierzeniu skradzionych rzeczy i wszelkie informacje, które pomogą ująć złodzieja.

#afera #warszawa #muzyka #kryminalne #polska
Pan_Majer - Wykopowicze, w Was cała nadzieja! #wykopefekt #pomocy

Nazywam się Mar...

źródło: comment_16122985042lDiD0yCPB6K9n0txA8apI.jpg

Pobierz
  • 358
@Distrust: zlodzieje nie maja czasu szukac. swoja droga kiedys bylo w seicento montowane cos podobnego , przykladalo sie taki pipsztok czy magnes i sie odpalalo, problem byl taki ze podczas jazdy potrafilo sie rozkodowac :) dlatego bardziej chyba polecam fizyczny przelacznik cos jak odłacznik masy
@Ranger: Już raczej nikt nie próbuje sprzedać całego auta. Rozkręcają na części, magazynują w dziupli, sprzedają na szrotach i poprzez kontakty. Po jakimś dłuższym opóźnieniu wystawiają na portalach. Sporo części nie ma numerów seryjnych, albo kupujący ich nie sprawdzają. Zresztą jakoś nie chce mi się wierzyć, że policja złosi się do producenta z tekstem "prosimy o numery seryjne WSZYSTKICH części z tego egzemplarza samochodu, żebyśmy mogli namierzyć te kradzione"
@bruuh: Nie wiem o co Ci chodzi gościu. Nigdzie nie pisałem, że na biednego nie trafiło. Po prostu komentarz kolegi wyżej skojarzył mi się z tym, że gość zapłacił za to, by szukać auta na wykopie. A wrzucanie tekstów "na biednego nie trafiło" to chyba już taka wykopowa tradycja w tego typu tematach, nie wiem czemu traktujesz je na poważnie. ¯\_(ツ)_/¯

Co do samego wpisu to do gościa nic nie mam,
@Pan_Majer: przestań Pan spinać pośladki to jest Internet tutaj takich na pęczki. Nie reagować, nie odpowiadać, kto może to pomoże reszta będzie pisać żeby #!$%@?. Ja tylko dodam ze trzebaby troche pojezdzic po okolicy bo czesto zlodzieje zostawiaja gdzies obok zeby sprawdzic czy samochod ma GPS itp jak nikt nie przyjedzie po np tygodniu czy kilku dniach to dopiero zabierają dalej