Wpis z mikrobloga

Jasne, samiec polaka wychowany do tego, żeby nie wyrażać emocji tak jak jego upośledzony emocjonalnie stary, a potem chlip chlip lider europejski samobójstw wśród mężczyzn w świetlistej cywilizacji życia.

Prawica jest za głupia, żeby zauważyć, że toksyczna męskość którą sama propaguje jest obiektywnie szkodliwa społecznie. Największa beka oczywiście z inceli, produktu tego zjawiska którzy plują na feministki i organizacje kobiece które jako jedyne dostrzegają ten problem.

https://twitter.com/petrostovmasyan/status/1356720846593753094?s=21

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #incel #feminizm #toksycznameskosc
Pobierz Majk_ - Jasne, samiec polaka wychowany do tego, żeby nie wyrażać emocji tak jak jego ...
źródło: comment_1612338581RGrJt8exB8rTwCQEaZOqC8.jpg
  • 58
@Majk_: Feministki dostrzegają problem XD Zwłaszcza wtedy kiedy mówią, że mężczyzna nie może być ofiarą przemocy, pomijają mężczyzn przy rozmowach o ofiarach gwałtu i twierdzą że posiadanie chorego dziecka to tragedia wyłącznie matki a ojca to można olać.


@olcayn: Które feministki tak mówią? W twoim wyobrażeniu świata feministycznego? Nie znam żadnej która by marginalizowała te problemy, wszystkie raczej wspominają o problemach w tych obszarach.

Sama wspominałam i naciskałam na poruszenie
@Hannahalla: https://www.wykop.pl/wpis/55320355/#comment-196785201 Dosłownie 4 komentarze wyżej dałem pierwsze lepsze przykłady

Polecam też poczytać wpisy posłanek lewicy pisane przy okazji wprowadzania ustawy antyprzemocowej. Żadna się nawet nie zająknęła o mężczyznach. Kiedyś widziałem jak ktoś wytknął Falej że jej post dotyczący przemocy jest skierowany tylko do kobiet to odpisała, że ona się zajmuje tym i jak komuś się nie podoba to niech zrobi se sam kampanie skierowaną do mężczyzn.
@Majk_: UN Women mają racje a neuropa jak zwykle odwraca kota ogonem. Po 1 winni nie są inni mężczyźni tylko ogół społeczeństwa- przecież kobiety też uważają płaczących facetów za słabeuszy i niestety długo to się nie zmieni.
Po 2 prawica oczywiście też przegina w 2 stronę wyzywając facetów od frajerów.
Prawda w tym wypadku nie jest taka oczywista. Facet jak potrzebuje to powinien płakać i to w żaden sposób mu nie
@Majk_: Kolejny przykład: ostatnio przez wiele grupek na fejsie przetoczyła się informacja o tym ziomeczku który był ofiarą sąsiadki pedofilki i musi płacić alimenty na dzieciaka który powstał z gwałtu na nim. Generalnie na wszystkich lewicowych/leftawkowych/feministycznych grupach ludzie pisali o współczuciu dla gościa, że dziecko już dawno powinno być zabrane tej matce, że utrzymaniem dziecka w takich przypadkach powinno zajmować się państwo (logiczne, ojciec dziecka nie chce co zrozumiałe, a matka
@kamaz_5320: nie dziwię się. ja czuję, że obecnie mógłbym powiedzieć żonie wiele, ale raczej nie wszystko. nie ma sensu. nic by to nie pomogło, a napięcia w domu tylko pogorszyłyby sytuację.
@Hannahalla @Silmarils: A tak btw to popatrzcie sobie na to w jaki sposób np. o ustawie antyprzemocowej wypowiadały się posłanki lewicy. Jak o męskich ofiarach przemocy domowej i gwałtów wypowiada się Spurek. Zobaczcie jakie posty udostępniają feministyczne stronki takie jak DD, SNP czy feminiskra. Ta ostatnia ma(a przynajmniej miała) przypięty post o tym że każdy mężczyzna to gwałciciel a biedne kobiety to ofiary. I to jest według was margines? To nie
Pobierz olcayn - @Hannahalla @Silmarils: A tak btw to popatrzcie sobie na to w jaki sposób np...
źródło: comment_1612352347Uj42uCifhVo2VvCPWUgmto.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tylko że w tej grupie nawiedzone jednostki stanowią większość

@olcayn: [potrzebne źródło]

Nie identyfikuje się z takimi osobami. Nie wiem, co mi ten screen ma udowodnić. Nawiedzeni ludzie, napisałam już wyżej.
jesteśmy zwierzętami a w świecie zwierząt samice preferują silnych samców którzy zapewnią bezpieczeństwo. Wkleić badania naukowe czy wystarczy ci artykuł?


@zmasowanyatak: a co ma wspólnego okazywanie emocji z byciem silnym? To są dwie upełnie osobne niezwiązane ze sobą kwestie, ale domyślam się że przedstawiasz tutaj uproszczone schematyczne stereotypowe rozumowanie części społeczeństwa, które łączy te dwie osobne kwestie ze sobą. W porządku. W takim wypadku należy to społeczeństwo edukować i się takich
@kamaz_5320: @eloar: chłopaki jest mi przykro jak to czytam, nie rozumiem waszych kobiet, ja mojego niebieskiego, brata, czy ojca mogę słuchać godzinami i dla mnie ich problemy są tak samo ważne jak moje dla nich. Z drugiej strony nie rozumiem też was, mężczyzn - zamiast burzyć stereotyp i w dalszym ciągu męczyć się w toksycznej relacji, możecie dążyć do tego żeby was w końcu wysłuchano. Macie prawo się wygadać i