Wpis z mikrobloga

@slepowzroczny temat aborcji był dyskutowany od lat. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w wwa sam przez przypadek znalazłem się w 2 manifestacjach wieszakowych(usuwanie dzieci na życzenie kiedy chcesz). Umyślnie mijasz się z prawdą albo masz 18 lat i wiesz tyle co przeczytasz w internecie ¯_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
Hej @Watchdog_Polska skąd jakaś nieznana, mała fundacyjka ma hajs by oplakatować całą Polskę?


@sprzedam_nerke: Plakaty, te początkowe, wieszała fundacja Fundacja Nasze Dzieci. Jej prezesem jest Mateusz Kłosek, właściciel firmy Eko-Okna w Kornicach, jednego z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie.

Z tego co widzę to kolejne wieszają już inne fundacje korzystając z tej samej, publicznie dostępnej do kupienia grafiki.

#neuropa odkrywa, że w Polsce jest wielu zamożnych konserwatystów, dla których wydanie
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Wiesz kiedy pierwszy raz zaczęli ruszać ustalenia dotyczące kompromisu? Ładnych kilka lat temu. To, że w ciągu kilku lat miałeś okazję znaleźć się na dwóch manifestacjach w stolicy naszego kraju jakoś specjalnie mnie nie widzi. Nie mam ani 18 lat, ani nie mijam się z prawdą. PiS próbował na wiele sposobów zmienić ustawę aborcyjną, pojawiało się wiele projektów. Za każdym razem wywoływało to sprzeciw dużej części społeczeństwa i manifestacje na
  • Odpowiedz
  • 3
@CudMalina Czekaj, czekaj to już wycofali się z postulatu, że aborcję może zrobić każdy, bez względy na przyczynę, do 12 tygodnia?
  • Odpowiedz
I co, napisały, że chcą aborcji zdrowych dzieci w 5 miesiącu ciąży? Nie.


@CudMalina: Tak, ominęła cię inba z Owsiakiem? Chcą aborcji kiedy tylko kobieta uzna ją za konieczną. Ten projekt do 12. tygodnia bez ograniczeń i 13-40 tydzień z ograniczeniami (3 lub 4 przesłanki, nie wiem jak ostatecznie) to projekt lewicy który jest "nowym kompromisem".
  • Odpowiedz
a jakie to ograniczenia?


@CudMalina: 3. obecne przesłanki + być może 4. socjoekonomiczna. Właściwie to są one konieczne przy takich założeniach, bo aborcję eugeniczną wykonuje się głównie w późniejszych etapach ciąży wywołując sztucznie poród i nie zajmując się dzieckiem nawet jak urodzi się wbrew diagnozom zdrowe.
  • Odpowiedz
@knur3000: Dzięki takim ludziom jak ty PIS ma taką przewagę :-) Myślicie że tak naprawdę ludzie PISu nie lubią tylko finansują go Ruskie trole... i stąd ma władzę więc nie macie własnej spójnej wizji Państwa bo przecież po co się starać i wyborców szukać skoro to zaraz samo #!$%@?... otóż nie tak szybko... jeszcze trochę porządzimy...
  • Odpowiedz