Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podejrzewam, że moja dziewczyna może mnie zdradzać, ale boję się drążyć temat, bo boję się że to prawda i będę musiał z nią zerwać.
Jesteśmy razem 8 lat, zostaliśmy parą w wieku 15 lat.

Ponad pół roku temu zacząłem słyszeć o nowym koledze w jej pracy. Że ciągle on to, albo tamto, to powiedział, to zrobił, tam pojechał.
Mniej więcej też od tego czasu zaczęła dużo bardziej dbać o siebie. Codziennie makijaż, sukienka, buty na obcasie, gdy kiedyś chodziła ciągle w jeansach i bluzie.
W tym czasie naliczyłem wiele dziwnych sytuacji, typu późniejsze powroty z pracy, częstsze wypady ze znajomymi z pracy na miasto, itp.

Na co czekam? Nie wiem, chyba na to że to jakoś rozejdzie się po kościach i problem sam zniknie.
Ciężko rozstać się z kimś z kim jest się tyle czasu i poznało się gdy byliśmy jeszcze dziećmi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601caf1b8f6149000a2041a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 11
@Bartholomaeus: albo inne w pracy zaczęły się też dla niego lepiej ubierać a twoja miała dalej jak szara myszka w bluzie chodzić?
to są baby, tego nie ogarniesz
najlepiej zapytaj wprost o niego, nie czy zdradza, tylko czy się jej podoba, pewnie zapyta czy jesteś zazdrosny, powiedz, że tak i zobacz jak dalej rozmowa się potoczy
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem podobną sytuację, a że mieszkanie było studenckie, my zaczęliśmy dopiero mieszkać razem to było pytanie "czy ludzie z pracy mogą wpaść na piwko". Ja na to że mogą, a tymi ludźmi było trzech gości. Na szczęście szczyle i wchodzili mi w dupę. Z laską rozstałem się w przeciągu następnego miecha, a dwa tygodnie po naszym rozstaniu jeden z tych szczunów co pił ze mną wódeczkę i zbijał piątki posuwał
Z laską rozstałem się w przeciągu następnego miecha, a dwa tygodnie po naszym rozstaniu jeden z tych szczunów co pił ze mną wódeczkę i zbijał piątki posuwał mi byłą.


@jerzalke: ostra historia, myślę że po takich doświadczeniach trudno jest zaufać drugiej osobie (tj. Kolejnej partnerce)

TIP ode mnie: porozmawiaj otwarcie i szczerze


@jerzalke: moim zdaniem chłop nie powinien szczerze rozmawiać tylko sam zacząć wychodzic więcej na miasto i o siebie