Wpis z mikrobloga

Jesteście w stanie wytłumaczyć jak to się dzieje, że od momentu rozwoju nauki, powszechności kamer i aparatów, dostępu do mediów, internetu, nagle przestali pojawiać się ludzie ze stygmatami, nie ma już lewitujących kapłanów, nie ma cudów, objawień, naukowo udowodnionych uzdrowień, przesuwających się przedmiotów, nawiedzonych miejsc etc?

#religia #antyklerykalizm #katolicyzm
  • 33
Jesteście w stanie wytłumaczyć jak to się dzieje, że od momentu rozwoju nauki, powszechności kamer i aparatów, dostępu do mediów, internetu, nagle przestali pojawiać się ludzie ze stygmatami, nie ma już lewitujących kapłanów, nie ma cudów, objawień, naukowo udowodnionych uzdrowień, przesuwających się przedmiotów, nawiedzonych miejsc etc?


@Bardamu: tak. jestem w stanie
@Bardamu: Ej ale jakby co to jeśli chodzi o ufo to coś mi kiedyś latało na niebie, wzielam telefon żeby nagrac film i #!$%@?, aparat w telefonie tak oddala ze dopiero jak obejrzałam film na dużym ekranie z przybliżeniem to było widać kropkę xD gołym okiem było dużo bardziej widoczne xD
@Bardamu: ja tam współczuję katolikom albo innym wierzącym w 12nascie dziewic po śmierci xD no, ale niektórzy widocznie potrzebują tego przeświadczenia, że coś duchowego nad nimi jest i od "Niego" wszystko zależy
W taki że ktoś był chory a nagle jest zdrowy


@some_ONE: W takim razie jak wytłumaczysz naukowo przypadek floribeth mora diaz? Bo co do tego, że wytłumaczysz nie mam żadnych wątpliwości. Zakładając nawet teoretycznie, że był to faktycznie cud, to nigdy w życiu byś tego nie przyznał, bo nie jesteś obiektywny i z góry jesteś źle nastawiony do wiary i nic tego nie zmieni.