Wpis z mikrobloga

@stanley___: tak kamerka była VGA.

@OhMichal: > A pamiętasz nagrywanie na swoją 5510 piosenek z radia.

Pamiętam :) pamiętam tez ze chciałem te piosenki potem zrzucać na PC i na nim słuchać, ale Nokia używała jakiś dziwny system plików których nie chciał czytać mi Winamp, więc olałem sprawę.

@K_eM1: pamiętam te Nokie, ale miałem okazje bawić się nią jedynie chwilę w sklepie -> QWERTY + kolorowy ekran = sztosik.
@motorbreath87: też za małolata kręciłem biznes z telefonami, kupowanie z aukcji jakiegos janusza, gdzie byly np. dwie fotki i opis, zabawa telefonem przez 2-3 tygodnie i dobrze rozreklamowana aukcja z masą zdjęć i dobrym opisem. Telefon potrafil pojsc 100-150 zl drozej, a wtedy 50 w kiermanę i kolejny zakup.Nec e313 to byl hit, obrotowa kamera, mp3, kolorowy wyswietlacz w czasach, gdzie co najwyzej bogacze mogli sie pochwalić SE z doczepianym aparatem.
Pobierz
źródło: comment_1612692135XPNtTKs4QrF9NdIm52IQLY.jpg
Miałem jednego znajomego który w podobny sposób ogarniał nowe sprzęty, czy to wymiana, czy sprzedaże po komisach - gdy przyniósł Siemensa SL45i jakoś w okolicach jego premiery, to moja szczeka była na ziemi. Teraz z perspektywy czasu szanuje taka obrotność, wtedy nie mogłem zrozumieć po co wymienia telefony co miesiąc, albo dwa.


@motorbreath87: w tamtych czasach to chyba każdy miał takiego typa coś tam kręcił z telefonikami. Ja miałem a pochodzę