Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak się zastanawiam Miraski, jak byście reagowali jak wasz przyjaciel zaczął chodzić z waszą ex?
Nie mówię tutaj o miesiącu czy dwóch. Raczej o sytuacji gdzie obie strony nie są już razem z 2-3 lata i już mają kilku partnerów za sobą.
Niby zawsze twierdziłem, że droga wolna ale mnie by bolała dupa jakby przyjaciel obracał moją dawną miłość w pokoju obok kiedy ja gram na kompie XD
Sytuacja czysto hipotetyczna, ale ciekawi mnie wasze zdanie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601f710b863b1f000a1306cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 22
  • Odpowiedz
Normalna sprawa. Jeżeli masz z tym problem, to bardziej Twoja wina, bo przyjaciel może lubil ją od zawsze, ale nie byl #!$%@?, żeby zarywać jak byliście razem. Skoro są szczesliwi to powinieneś się cieszyć. Tak czysto hipotetycznie oczywiście.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No problemo u mnie. Zwykle i tak utrzymuję kontakty z byłymi, towarzystwa bywają wspólne, takie sytuacje się zdarzają i nie ma problemu. Też nie bardzo czuję, czemu miałbym mieć ból dupy o ex. Skoro zerwaliśmy, to przecie nie chcieliśmy być razem :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? 2-3 lata po zerwaniu i jeszcze masz problem? Typie ogarnij się xD a ci co piszą o zasadach to brzmi że nie bierze się byłej po kumplu, puknijcie sie w łeb. 2-3 lata to szmat czasu, jak sprawia ci to problem w tym momencie to znaczy ze jesteś mentalnym gimbusem i znaczy że czas dorosnąć xD
  • Odpowiedz
@DiasIre92: przyjazniłbyśys się z kolesiem który przychodziłby z Twoją ex na wspólne imprezy (zakładamy sytuacje, że traktowałeś ją na poważnie, a nie jako ruchajdełko)?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wtedy to nie przyjaciel tylko znajomy tym bardziej że mówisz mu nieszczerze,że droga wolna choć dupa cię piecze. Dziś ludzie chyba nie wiedzą co to jest przyjaźń bo by takich pytań nie zadawali.
  • Odpowiedz
CiepłyDziadek: Widziałam wśród znajomych taką sytuację, koleś chodził z dziewczyny chyba z 8 lat, zerwali, minął niecały rok i ona zaczęła się spotykac z jego najlepszym przyjacielem. Koniec taki, że związek nie wypalił, a męska przyjaźń trwająca od pierwszych klas podstawówki zakończona.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz