Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak się zastanawiam Miraski, jak byście reagowali jak wasz przyjaciel zaczął chodzić z waszą ex?
Nie mówię tutaj o miesiącu czy dwóch. Raczej o sytuacji gdzie obie strony nie są już razem z 2-3 lata i już mają kilku partnerów za sobą.
Niby zawsze twierdziłem, że droga wolna ale mnie by bolała dupa jakby przyjaciel obracał moją dawną miłość w pokoju obok kiedy ja gram na kompie XD
Sytuacja czysto hipotetyczna, ale ciekawi mnie wasze zdanie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601f710b863b1f000a1306cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: No problemo u mnie. Zwykle i tak utrzymuję kontakty z byłymi, towarzystwa bywają wspólne, takie sytuacje się zdarzają i nie ma problemu. Też nie bardzo czuję, czemu miałbym mieć ból dupy o ex. Skoro zerwaliśmy, to przecie nie chcieliśmy być razem :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? 2-3 lata po zerwaniu i jeszcze masz problem? Typie ogarnij się xD a ci co piszą o zasadach to brzmi że nie bierze się byłej po kumplu, puknijcie sie w łeb. 2-3 lata to szmat czasu, jak sprawia ci to problem w tym momencie to znaczy ze jesteś mentalnym gimbusem i znaczy że czas dorosnąć xD
CiepłyDziadek: Widziałam wśród znajomych taką sytuację, koleś chodził z dziewczyny chyba z 8 lat, zerwali, minął niecały rok i ona zaczęła się spotykac z jego najlepszym przyjacielem. Koniec taki, że związek nie wypalił, a męska przyjaźń trwająca od pierwszych klas podstawówki zakończona.

Zaakceptował: LeVentLeCri