Wpis z mikrobloga

@lolingPL: kurla ja w trzeciej gimbie w ostatnim tygodniu szkoly, chcielismy zrobic jakies takie wspolne wagary w koncu cala klasą, wiadomix z 2-3 osoby z wejscia odmowily, no ale reszta mowi ze idzie no i na nastepnej przerwie mamy tyle osob isc a koncowo poszlo 6 osob lacznie ze mna a te bananowe pajace w ilosci 20 paru ktorzy chcieli z nami pojsc, zostali
@tomislawniepelka: podzielam twoje zdanie. Sam jak wiedziałem, że spóźnię się na lekcję z minutę to sobie ją kompletnie odpuszczałem.

Ale ja byłem lesserem i sobie w domu siedziałem, trochę szkoda jednak byłoby tych osób które się spóźniały co jakiś czas, bo ich autobus był srednio punktualny.
@depcioo: To pamiętam ja w liceum mieliśmy mieć 3 godziny okienka i geografię. Ale się okazało że jakieś gówno zastępstwa będą. To 3/4 klasy w nogi, zostało może 5 osób. A następnego dnia na GW wychowawczyni: no ja was rozumiem, usprawiedliwcie to sobie tylko( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lolingPL: no kiedy byłeś takim debilem, że nie ogarniałeś tego że ktoś nie uciekał bo był #!$%@?ą tylko, nie uciekał bo jak by starzy się dowiedzieli, to by mu nogi z dupy pourywali.

My mieliśmy takiego typka w gimnazjum, gdzie jego ojciec potrafił mu #!$%@?ć przy całej klasie. I nie #!$%@? mi tutaj, że od tego jest szkoła czy inne instytucje żeby z takim zachowaniem zrobić porządek. Bo lwia część ma