Wpis z mikrobloga

Kolejna manipulacja, a w zasadzie wprost kłamstwo, na Wykopie. Jakiś hetero 19 latek powiedział w wywiadzie z Vice, że uważa, że większość hetero nawet jak mówi, że nie ma problemów z homo to w prywatnych interakcjach widać, że może nie są homofobiczni wprost, ale ich to obrzydza.

A tytuł znaleziska brzmi "Vice zarzuca heteroseksualnym mężczyznom homofobię". Problem w tym, że ten 19 latek z którym jest wywiad nie jest dziennikarzem Vice. To jakiś przypadkowy chłopak, który zgłosił się do wywiadu na temat życia seksualnego xD Tak więc fajna manipulacja. Jak rozumiem jakby Najwyższy Czas zrobiło wywiad z Zandbergiem i by powiedział on w nim, że trzeba zwiększyć podatki najbogatszym, to by można było napisać, że Najwyższy Czas chce zwiększyć podatki najbogatszym? Albo jakby Gazeta Wyborcza zrobiła wywiad z Andrzejem Dudą, w którym on by powiedział, że chce zakazać adopcji dla osób w związkach jednopłciowych, to by potem można było twierdzić, że to Gazeta Wyborcza chce tego zakazać? Tak to działa chyba zdaniem @zly_ogryzek, twórcy tamtego znaleziska, skoro na podstawie wywiadu z kimś twierdzi, że medium w której to opublikowano można przypisać poglądy rozmówcy z wywiadu xD

link do zmanipulowanego znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5947813/vice-zarzuca-heteroseksualnym-mezczyznom-homofobie/, mirror

#bekazprawakow #lgbt #vice #manipulacja #neuropa #4konserwy
R187 - Kolejna manipulacja, a w zasadzie wprost kłamstwo, na Wykopie. Jakiś hetero 19...

źródło: comment_1612880732i0KBKMOyvKsZtvakSEVvBd.jpg

Pobierz
  • 22
@R187: Chcesz mi powiedzieć, że jakiś 19 latek coś powiedział i Vice napisało o tym artykuł? Serio poglądy jednej osoby są na tyle ważne by je upubliczniać? Sam tak mam, że jestem tolerancyjny, ale mnie geje brzydzą. Nie, nie jestem homofobem, tak samo jak nie jestem grubasofobem, śmierdzielofobem, pizzohawajskofobem.
uważa, że większość hetero nawet jak mówi, że nie ma problemów z homo to w prywatnych interakcjach widać, że może nie są homofobiczni wprost, ale ich to obrzydza.


@R187: Nie odnosząc się do kwestii tytułu i poglądów wyrażanych w Vice, to fakt, że kogoś obrzydza seks pomiędzy dwoma mężczyznami/kobietami jest uznawany za homofobię?
@zly_ogryzek: Może bym się nie przyczepił gdyby tytuł brzmiał "Hetero nastolatek o imieniu Fama w wywiadzie udzielonym Vice zarzuca heteroseksualnym mężczyznom homofobię" oraz nie było w ogóle obecnego opisu, bo przecież ten Fama jest hetero.
Rydzyk okrada i manipuluje stare baby to kościół który to toleruje jest współwinny promowania takich oszołomów?


@zly_ogryzek: Rydzyk jest w strukturach kościoła a jakiś przypadkowy dzieciak, jeden z 25 (jak na razie) w tej serii, nie jest częścią Vice. To tak jakby papież katolików miał odpowiadać za to co jakiś rabin powie.

https://www.vice.com/en/topic/are-you-getting-any
R187 - > Rydzyk okrada i manipuluje stare baby to kościół który to toleruje jest wspó...

źródło: comment_1612898124AVWTX95X3JV7GteoChmlrD.jpg

Pobierz