Wpis z mikrobloga

Korwinie złoty, no ki czort kazał się bratać się z tymi narodowcami i szurami w tej Konfederacji xD Korwin jak zwykle popiera wolny rynek, podatki to zuo, VAT wystarczy, reszta niepotrzebna a tu debile w komentarzach na FB z logo konfederacji mówią że bardzo dobrze że dojebią wielkim korporacjom podatek i że niemcy będą płacić wreszcie xD Ja wiem że to raczej odłam narodowy tak twierdzi ale jakbym miał popierać Konfę w dzisiejszych czasach to byłoby mi wstyd że mam takich debili wśród kolegów i sympatyków partyjnych xD

Momentami to aż mi tego starego XIX-wiecznego kapitalisty jakim był Korwin to aż żal, co mu przyszło na stare lata w tej partii #!$%@?ć z Bosakiem u sterów. Wolałem jak był ideowcem z UPR czy KNP poza parlamentem chyba, był bardziej prawdziwy.
#korwin #konfederacja #ruchnarodowy #bekaznarodowcow #mediabezwyboru
  • 12
@MarianoaItaliano: tak, część rzeczy jest nieaktualna, w między czasie gdzie indziej ktoś wykupił inne Polskie media.

Ale co to zmienia, skoro w Niemczech coś takiego jest niedopuszczalne? To może jednak idźmy drogą drogich Niemiec skoro oni tak się troszczą o nasze media również?

Wiesz że w Niemczech jest 100% cenzura mediów i jak komuś się nie podoba to nie dostaniesz koncesji i elo? I oni mówią że to w Polsce jest
@sorek: Jak niedopuszczalne, policz sobie na nowo jakie media są w obcych rękach (jakby to miało jakiekolwiek znaczenie) i czym się zajmują dopiero dyskutujmy a nie tak na pałę wjeżdżasz bez sprawdzenia rzetelności źródeł, no nieładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Sprawdź sobie udziałowców niektórych brytyjskich gazet i niektórych tamtejszych mediów, ostrzegam że się przerazisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: No dla mnie to jest niedopuszczalne że popierając jeden nurt, może się okazać że polityk startujący z mojego regionu spod szydlu Konfy akurat nie popiera mojego punktu widzenia. Głosując na Korwina, nie życzę sobie żeby reprezentował mnie np. Braun czy Bosak - dlatego na niego już nie głosuję mimo całej sympatii jaką u mnie zebrał w różnych wypowiedziach o ekonomii i gospodarce. Są po prostu jako ruch polityczni niewiarygodni i
Moja ojkofobia jak to mówisz nie ma z tym nic wspólnego, za to dziwię się tobie że będąc przecież również w UK nie przyzwyczaiłeś się jeszcze do społeczeńśtwa multkulti gdzie nie ma w sumie miejsca na narodowe interesy bo żyje się w jednym społeczeństwie.


@MarianoaItaliano: hahaha naiwny jak nieobsrana łąka.

Oczywiśćie że w UK mają miejsca interesy narodowe i wie to każdy kto próbował prowadzić biznes wśród Angoli, Ciapoli i innych
Niech rządzi PO-PiS po wsze czasy i podatki się podnoszą!


@sorek: Tandem PO-PiS dopiero rządzi od niespełna 20 lat, co mają powiedzieć brytole którzy widzą cyrk Tories-Labour od prawie 200 albo amerykanie widząc Demokratów i Republikan? xD Nie żeby mi się to specjalnie podobało, ale widocznie tak musi być.

Co do innych spraw - nie tyle nienawiść co może pragmatyzm? Ja specjalnie narodowcem nigdy nie byłem a bardziej wolnościowcem ekonomicznym -
co mają powiedzieć brytole którzy widzą cyrk Tories-Labour od prawie 200 albo amerykanie widząc Demokratów i Republikan? xD


@MarianoaItaliano: ale wiesz że ta sytuacja jest przez takie myślenie? Każdy chce IDEALNEJ I PERFEKCYJNEJ PARTII TYLKO DLA NIEGO ale ciul z tego bo musimy się liczyć z kompromisami - i Konfederacja to taki właśnie kompromis :)

a specjalnie narodowcem nigdy nie byłem a bardziej wolnościowcem ekonomicznym

Ja też nie, ale prędzej będę