Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#perfumy
Ludzie w ogóle nie czują na mnie perfum. Psikam się po szyi, za uszami i na nadgarstku, jedynie lekko wklepuje w skórę. Po godzinie nikt nie czuje ze coś na sobie mam i było to z różnymi perfumami. Co jest nie tak? :-(((
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bydgoszczvx: @Rozporek12: nie mówimy tu o żadnych super perfumach, CK Man, Bois de Sauge, Big Star Hawk czy Burberry Weekend. Nie kupowałem nic dobrego bo po co jak nie czuć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Deska_o0 testowałeś te zapachy czy kierujesz powielanymi stereotypami z internetu?
Mam nieco inne odczucia. Pomimo, że Big Star i Ck Man nie są demonami parametrów to zdecydowanie nie można ich porównywać do wody z kranu (tak jak np ADG)
@JohnDoe01: testowałem, żadnego nie czułem po wyjściu ze sklepu, nie sprawdzałem tylko jednego z tej czwórki dlatego się o nim nie wypowiadałem
@Wurf: z ogólnodostepnych sprawdź joop hommo, moim zdaniem smrut ale parametry zacne
@JohnDoe01: albo skóry, na różowym lekką ręką każdy zapach 2-4x dłużej trzyma, a niektóre których nie czuję (ani ja ani ona) z nosem w nadgarstku po godzinie, dwóch na niej siedzą do prysznica