Wpis z mikrobloga

@discombobulate: ech szczęśliwi ci co w ogóle sprowadzili statek, mi się zawsze jakoś magicznie rozbijał, #!$%@?ć planetary discovery. Jak odkrycia to tylko neutronowe pola i pulsary. ewentualnie światy z amoniakiem, to chyba rzadze niż ziemskie światy xD
@discombobulate: Współczuję, jednak takie bugi się mi np pojawiają raz na ruski rok. Różnica w teksturach a walkmeshach nie powinna przekraczać kilka cm do metra i do tego niezwykle rzadko. Co do zawiechy przy wyjściu do supercruise, nie masz problemów z netem, u mnie tak bywa jak mam właśnie kłopoty z połączeniem.
@Keris problemów z netem nie mam, czytałem, że to się zdarza ze względu na sam model peer to peer... a z teksturami miałem problem tak jak piszesz kiedy byłem jeszcze w svr to o parę cm, ale jak wyleciałem w końcu na orbitę i wracałem do ruin to "wisiały" sobie conajmniej parę set metrów nad powierzchnią. Pomógł relog. Ale jak bym się rozbił mając ostatnie dokowanie z miejsca skąd wyleciałem, żeby się
@discombobulate: Przyznam że pierwszy raz takie coś w ogóle czytam by zdarzało się to podczas lądowania. Pewnie próbowali naprawić i napsuli jak cdpr ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) (frontierowi też się trafia).