Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#szwajcaria #andermatt
Mam pytanie jak wyglądaja stoki tam. Z tego co widziałem to są 3 ośrodki połączone w jeden. Za wszystkie 3 (Andermatt-Sedrun-Disentis) cena jest o połowę większa niż za 2 (Andermatt-Sedrun). Czy opłaca się brac trzy jeżeli planuje tam być 3 dni? I jak rozumiem Gammestock znajduje się w tej opcji dwóch ośrodków (Andermatt-Sedrun)?
  • 3
@Markos90: Gemstock jest pokryty przez opcje "Andermatt".
Wszystko zalezy gdzie bedziesz nocowal i jaki masz plan. Gemsstock ma polnocna wystawe, wiec slonca prawie nie ma, do tego gora na 3tys, wiec bywa zimno (np. w ten weekend ma byc -14, w nocy -20 na gorze) no i w cieniu serio da sie to odczuc..
Czy warto brac Disentis - zalezy. Jezeli chcesz miec wiecej tras do wyboru to tak. Minus jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzyzakp: O, dzięki za info. Myślałem też aby np wziąć w dwa dni Andermatt-Sedrun, a kolejne 2 Disentis lub całość. Znasz może inne ośrodki godne polecenia w okolicy Lucerny? I czy do tego Andermatt się opłaca jechać samochodem czy jednak zainwestować w kolej?
@Markos90: Zalezy skad jechac.. Pamietaj ze parking na auto bedziesz musial tez oplacic, jest jeden calodobowy tylko - kryty. Na innych w nocy jest zakaz parkowania! Rok temu bylo Ski&Rail gdzie o dziwo bilet jednodniowy na bus + wyciagi byl tanszy niz same wyciagi..
A przy okazji jak Andermatt to nie zapomnij o Halbpreis abo! https://www.andermatt-sedrun-disentis.ch/de/stories/halbpreis-abo - oplaca sie niby od 1go dnia, przy 2-3 juz na bank.
Samo Andermatt jest