Wpis z mikrobloga

@JakubWiech ale żeby tak fejki tworzyć? Link do fejka

Sprostowanie, już na głównej. https://www.wykop.pl/link/5954789/prezydent-premier-i-wiceministrowie-uwierzyli-w-slowa-ktore-nie-padly/

Miałem Cie za poważną osobę, bo poziomem wiedzy faktycznie masz dużo wyższy niż statystyczna konserwa, ale jednak tworzenie fejków pod tezę jest co najmniej słabe.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 9
@Xianist: Nie wiem co tam jest więcej na portalu, ale jak go znam z tematów dotyczących energetyki czy globalnego ocieplenia, to on wie co mówi i zna się na rzeczy.
Tylko że widziałem kiedyś wywiad, w którym nazwał siebie konserwą. I tutaj ta wewnętrzna konserwa wygrała.
@ImperatorPL: Ta interpretacja została powielona przez dużą część zachodnich mediów (w tym niemieckich) i ukraińską dyplomację. Odniosłem się do tego wyżej zresztą.

W polityce międzynarodowej nie trzeba pewnych rzeczy mówić wprost. Wręcz przeciwnie - unika się tego.
@JakubWiech: Mocno naciągasz. Jedna osoba w komentarzu na FB dobrze to wyjaśniła.
A cała reszta komentarzy to ściek, poczułem się tam prawie jak na wykopie. Nie śledzę Cie na FB na co dzień, ale jeśli to standard, to cóż. Tylko współczuć takich fanów.
@CytrynowySorbet: Co konkretnie naciągam? Naciągnął fakty to red. Jurasz, starając się - z zupełnie dla mnie niezrozumiałych przyczyn - oderwać słowa Steinmeiera od ich sensu, udając, że nie bronił on NS2 koniecznością historyczną.